Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона

ВІЙНА
01 лютого, 21:14
Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона
Фото: Google

Українські захисники відрядили до пекла 41-річного чемпіона Європи з кіокушинкай Сєргєя Увіцкого, який воював на Донбасі у лавах окупантів.

Втішну звістку зі Східного фронту сьогодні, 1 лютого, оприлюднило кремлівське пропагандистське видання "РИА Новости", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, титулований російський каратист Увіцкій вирушив у зону бойових дій у складі загону Спілки бойових мистецтв "Союз", сформованого виключно зі спортсменів.

У федерації кіокушинкай РФ уже встигли заявити, що вказаний окупант нібито "захищав батьківщину", але не уточнюється, чому цей фатальний "захист" відбувається на чужій землі.

А проте наразі невідомо, який конкретно з українських фронтових підрозділів відрядив на останній концерт Іосіфа Кобзона і де саме загинув безславною смертю московит Увіцкій, чиє тіло вивезли до РФ.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує своїм читачам про те, що елітний підрозділ російських десантників з Ульяновська закінчився ще під час торішніх боїв у Гостомелі.

Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона_1
Читайте також:
Виміри
Сьогодні у Кременчуці попрощаються з Віталієм «Туром» Капліним
17 березня, 12:10
Війна
Віталій Каплін загинув на Бахмутському напрямку 13 березня
16 березня, 09:10
Виміри
12 березня, на Бахмутському напрямку Східного фронту смертю хоробрих поліг уродженець Полтавщини Віталій Каплін на псевдо "Тур".
13 березня, 20:44
Некролог
На фронтах нашої великої війни проти одвічного ворога зі Сходу гинуть найкращі козаки. Смерть збирає свої криваві жнива...
10 березня, 17:48
Виміри
У Михайлівському соборі розпочалася церемонія прощання із Героєм України Дмитром "Да Вінчі" Коцюбайлом
10 березня, 12:38
Виміри
Односельці навіки молодого Дмитра Коцюбайла з Бовшова і Задністрянського провели полеглого воїна в останню путь.
09 березня, 18:35