Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона

ВІЙНА
01.02.2023, 21:14
Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона
Фото: Google

Українські захисники відрядили до пекла 41-річного чемпіона Європи з кіокушинкай Сєргєя Увіцкого, який воював на Донбасі у лавах окупантів.

Втішну звістку зі Східного фронту сьогодні, 1 лютого, оприлюднило кремлівське пропагандистське видання "РИА Новости", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, титулований російський каратист Увіцкій вирушив у зону бойових дій у складі загону Спілки бойових мистецтв "Союз", сформованого виключно зі спортсменів.

У федерації кіокушинкай РФ уже встигли заявити, що вказаний окупант нібито "захищав батьківщину", але не уточнюється, чому цей фатальний "захист" відбувається на чужій землі.

А проте наразі невідомо, який конкретно з українських фронтових підрозділів відрядив на останній концерт Іосіфа Кобзона і де саме загинув безславною смертю московит Увіцкій, чиє тіло вивезли до РФ.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує своїм читачам про те, що елітний підрозділ російських десантників з Ульяновська закінчився ще під час торішніх боїв у Гостомелі.

Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона_1
Читайте також:
Війна
У ніч проти 29 червня під час відбиття російської атаки загинув український пілот F-16 підполковник Максим Устименко.
29 червня, 10:04
Некролог
У віці 86 років помер письменник, дисидент та політв’язень радянських таборів Ігор Калинець.
28 червня, 16:05
Війна
Кремлівський диктатор заявив, що росія готова повернути Україні ще 3 тисячі тіл українських військовослужбовців.
27 червня, 19:27
Війна
Після ракетного удару росіян по Дніпропетровській області відомо про 20 загиблих: 18 у Дніпрі й 2 у місті Самар.
25 червня, 09:15
Війна
24 червня російські війська атакували ударними дронами Shahed територію одного з навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України.
24 червня, 12:51
Війна
Помер військовий, якого два роки тому повернули з полону.
12 червня, 16:20