Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона

ВІЙНА
01.02.2023, 21:14
Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона
Фото: Google

Українські захисники відрядили до пекла 41-річного чемпіона Європи з кіокушинкай Сєргєя Увіцкого, який воював на Донбасі у лавах окупантів.

Втішну звістку зі Східного фронту сьогодні, 1 лютого, оприлюднило кремлівське пропагандистське видання "РИА Новости", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, титулований російський каратист Увіцкій вирушив у зону бойових дій у складі загону Спілки бойових мистецтв "Союз", сформованого виключно зі спортсменів.

У федерації кіокушинкай РФ уже встигли заявити, що вказаний окупант нібито "захищав батьківщину", але не уточнюється, чому цей фатальний "захист" відбувається на чужій землі.

А проте наразі невідомо, який конкретно з українських фронтових підрозділів відрядив на останній концерт Іосіфа Кобзона і де саме загинув безславною смертю московит Увіцкій, чиє тіло вивезли до РФ.

Втім, "Останній Бастіон" також нагадує своїм читачам про те, що елітний підрозділ російських десантників з Ульяновська закінчився ще під час торішніх боїв у Гостомелі.

Генсек російської ради федерації з карате вже тренує Кобзона_1
Читайте також:
Некролог
Полтавщину знов огорнув сум за втратою на фронті. Наш 39-річний земляк поліг смертю хоробрих у бою проти московитів.
21 травня, 06:00
Війна
Полеглий воїн за життя став повним кавалером ордену «За мужність».
18 травня, 15:00
Некролог
Незламний захисник України до останнього подиху боронив рідну землю від ворога на передовій. Тепер він поповнив лави Небесного Воїнства.
14 травня, 19:26
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через втрату на фронті. До лав Небесного воїнства України приєднався наш земляк.
12 травня, 17:21
Некролог
Відчайдушний борець за волю України став у стрій Небесного воїнства Героїв. Наш 36-річний земляк поліг смертю хоробрих у південних степах.
08 травня, 08:09
Полтава
Вірний син Полтавщини поліг смертю хоробрих у бою проти ворога на Східному фронті. Тепер він навічно присутній у лавах Небесного Воїнства.
05 травня, 14:07