Головком Залужний відвідав фронт

ВІЙНА
19.06.2023, 20:01
Головком Залужний відвідав фронт

Доки яйценосні міністри працюють писками на західну публіку, військове командування України займається реальними справами.

Відповідний ролик із генералом Валерієм Залужним і генерал-лейтенантом Сергієм Шапталою виклала пресслужба Головнокомандувача Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, обидва високопоставлені військовики провели роботу у підрозділах нашої армії, які виконують найскладніші завдання у районах, де точаться найзапекліші бої проти російських окупантів.

«Противник намагається не допустити просування наших підрозділів. Задля цього він розгорнув систему фортифікаційних укріплень зі щільними мінуваннями місцевості та великою кількістю резервів. Попри шалений спротив окупантів, наші воїни роблять все можливе задля визволення української території. Операція продовжується згідно з планом. Дякую кожному, хто наближає Перемогу!», – йдеться у повідомленні від генерала Залужного.

Фактично, вказаним свіже відзнятим роликом пресслужба Генштабу ЗСУ спростувала всі вкиди ворожої пропаганди про смерть/поранення/виїзд Головкома; на одному з кадрів чітко видно дату на папірці: 17.VI.2023.

Однак медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що найцікавіше почнеться, коли на путінській Росії час почне витісняти простір.

Читайте також:
Історія
Коротка історія про те, як генерали запанікували та знищили свою країну. Тобто про те, як Німеччина програла Першу світову війну.
06 березня, 07:18
Війна
Загарбники намагаються відвернути увагу наших захисників від Східного і Південного фронтів. Саме тому ворог відновив удари по Півночі.
12.11.2023, 09:27
Війна
Генерал Ходжес: «Я очікую, що вони звільнять Крим до серпня»
12.12.2022, 20:55
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
10:27
Війна
У такий спосіб українські захисники суттєво ускладнили логістику росіян на цьому напрямку.
вчора, 14:52
Війна
Німецька компанія Quantum-Systems GmbH відкрила завод БПЛА і центр розробки в Україні.
19 квітня, 16:27