Найцікавіше почнеться, коли на Росії час почне витісняти простір

ВІЙНА
25 травня, 18:25
Найцікавіше почнеться, коли на Росії час почне витісняти простір
Фото: Facebook

Війна у реальному часі поступово витісняє війну у реальному просторі. Україна це зрозуміла; Росія, судячи з усього, – ні.

У цій війні Росії проти України актуалізувалися всі 3 порядки, якщо так можна сказати, сучасних військових знань. Нумо, перелічимо їх:

  1. Стратегія (геополітика та довгострокові цілі; важливість рухатися у правильному напрямку; поєднання простору та часу).
  2. Тактика (уміння оцінювати власні сили та сили супротивника; таймінг дій; важливість поєднання різних військових та інших дій одночасно).
  3. Логістика (знання території та ланцюгів супротивника; випереджальні кроки перед безпосередніми військовими діями).

Власне, війна у реальному часі поступово витісняє війну у реальному просторі. Україна це зрозуміла, натомість Росія, судячи з усього, – досі ні.

От росіяни захоплювали наш Бахмут, а у них почалися дії у їхньому Білгороді. Це до того, що, навіть не будучи військовим, можна сказати наступне: одним із важливих елементів в активних військових діях цього літа стануть – військові хитрощі та логістика.

Зі стратегією і так усе зрозуміло. Але найцікавіше почнеться тоді, коли всередині самої Росії час почне витісняти простір; тобто, коли війна обернеться процесами, які не можливо ніяк, нічим і ніким зупинити.

Автор : Олеся Яхно
Читайте також:
Політика
Київ повертає Москві бумеранг дезінтеграції та державної фрагментації, запущений ще більшовиками. Тож РФ має щезнути з мапи світу!
26 травня, 16:09
Війна
Нескорений Бахмут не був і не стане переможним призом російських агресорів. Уже скоро фронтовий маятник обернеться проти окупантів.
25 травня, 16:32
Світ
Кремлівський режим тріщить по швах через неспроможність контролювати власний терен, який від кінця 1940-х років, недоторканий для чужинців.
23 травня, 16:01
Війна
Крім Соледара в окупантів із РФ немає жодних успіхів на полі бою. Декілька "мертвих" сіл у так званій "сірій зоні", – не рахуються.
05 травня, 16:31
Політика
Кожна філософія виводить себе через політичний вимір. Бо саме філософія не тільки пояснює політику, а й надає їй метафізичний вимір.
03 травня, 16:09
Війна
За чинною Конституцією України, військове керівництво не може не бути підпорядкованим політичному. У нас не хунта, а криваве шапіто.
30 квітня, 20:51