Найцікавіше почнеться, коли на Росії час почне витісняти простір

ВІЙНА
25 травня, 18:25
Найцікавіше почнеться, коли на Росії час почне витісняти простір
Фото: Facebook

Війна у реальному часі поступово витісняє війну у реальному просторі. Україна це зрозуміла; Росія, судячи з усього, – ні.

У цій війні Росії проти України актуалізувалися всі 3 порядки, якщо так можна сказати, сучасних військових знань. Нумо, перелічимо їх:

  1. Стратегія (геополітика та довгострокові цілі; важливість рухатися у правильному напрямку; поєднання простору та часу).
  2. Тактика (уміння оцінювати власні сили та сили супротивника; таймінг дій; важливість поєднання різних військових та інших дій одночасно).
  3. Логістика (знання території та ланцюгів супротивника; випереджальні кроки перед безпосередніми військовими діями).

Власне, війна у реальному часі поступово витісняє війну у реальному просторі. Україна це зрозуміла, натомість Росія, судячи з усього, – досі ні.

От росіяни захоплювали наш Бахмут, а у них почалися дії у їхньому Білгороді. Це до того, що, навіть не будучи військовим, можна сказати наступне: одним із важливих елементів в активних військових діях цього літа стануть – військові хитрощі та логістика.

Зі стратегією і так усе зрозуміло. Але найцікавіше почнеться тоді, коли всередині самої Росії час почне витісняти простір; тобто, коли війна обернеться процесами, які не можливо ніяк, нічим і ніким зупинити.

Автор : Олеся Яхно
Читайте також:
Війна
Колишній командувач сухопутних військ США в Європі розкритикував Вашинґтон і Берлін за брак рішучої підтримки Києва у війні проти Москви.
20 серпня, 18:13
Світ
Певні, що відповідь на це наболіле для всього світу питання вас здивує і приголомшить водночас!..
06 серпня, 18:44
Економіка
Олігархічна економіка, яка виникла на руїнах економіки совєцької, – була прямим наслідком і продовженням останньої...
02 серпня, 18:14
Історія
Виявляється, вже у середині XIX століття деякі європейці вважали, що найбільш відповідна форма устрою для Росії – здичавілий комунізм.
01 серпня, 21:22
Економіка
Коли більшовики загарбали Україну, – стали спустошувати амбари. Лише згодом, наївшися, перейшли до силового упромисловлення.
26 червня, 16:00
Політика
Кремлівського бункерного щура мають сковирнути Збройні Сили України. Цивілізований західний світ дав на це діло "зелене світло".
10 червня, 18:36