Найцікавіше почнеться, коли на Росії час почне витісняти простір

ВІЙНА
25.05.2023, 18:25
Найцікавіше почнеться, коли на Росії час почне витісняти простір
Фото: Facebook

Війна у реальному часі поступово витісняє війну у реальному просторі. Україна це зрозуміла; Росія, судячи з усього, – ні.

У цій війні Росії проти України актуалізувалися всі 3 порядки, якщо так можна сказати, сучасних військових знань. Нумо, перелічимо їх:

  1. Стратегія (геополітика та довгострокові цілі; важливість рухатися у правильному напрямку; поєднання простору та часу).
  2. Тактика (уміння оцінювати власні сили та сили супротивника; таймінг дій; важливість поєднання різних військових та інших дій одночасно).
  3. Логістика (знання території та ланцюгів супротивника; випереджальні кроки перед безпосередніми військовими діями).

Власне, війна у реальному часі поступово витісняє війну у реальному просторі. Україна це зрозуміла, натомість Росія, судячи з усього, – досі ні.

От росіяни захоплювали наш Бахмут, а у них почалися дії у їхньому Білгороді. Це до того, що, навіть не будучи військовим, можна сказати наступне: одним із важливих елементів в активних військових діях цього літа стануть – військові хитрощі та логістика.

Зі стратегією і так усе зрозуміло. Але найцікавіше почнеться тоді, коли всередині самої Росії час почне витісняти простір; тобто, коли війна обернеться процесами, які не можливо ніяк, нічим і ніким зупинити.

Автор : Олеся Яхно
Читайте також:
Війна
Удар по київських лікарнях був точно розрахований як ціла низка «меседжів» від путіна світові. Йому відкрито підігрують українські блохери.
10 липня, 13:42
Світ
Нещодавні теледебати двох дідів-американців за президентське крісло не віщують світові нічого доброго. Ми на порозі карколомних змін.
03 липня, 19:23
Політика
Якби не РФ зі своєю імперською шовіністичною агресією, такі структури не були б для України смертельно небезпечними. Але маємо те, що маємо.
26 червня, 20:32
Політика
Хвацькі на руку блазні використали механізм досягнення й утримання влади. Для «зелених» кон'юнктурників він є безчасовим явищем.
02 червня, 18:11
Політика
«Президент Голобородько» завершив виконання обов'язків голови держави Україна. Однак він продовжує сидіти на Банковій, узурпувавши владу.
21 травня, 13:36
Політика
Затяжна у часі й просторі війна росії проти України оголила купу проблем у різних регіонах. На це раніше не звертали достатньої уваги.
30 квітня, 07:09