Російські окупанти артилерійським вогнем накрили Чернігівщину і Сумщину

ВІЙНА
12.11.2023, 09:27
Російські окупанти артилерійським вогнем накрили Чернігівщину і Сумщину

Загарбники намагаються відвернути увагу наших захисників від Східного і Південного фронтів. Саме тому ворог відновив удари по Півночі.

Про це йдеться у щоденному ранковому зведенні Генерального штабу Збройних Сил України. Наголошено, що проти ночі 12 листопада росіяни вдарили з артилерії по кількох населених пунктах Чернігівської та Сумської областей.

Окрім того, окупанти застосували авіацію; з літаків здійснено неприцільні обстріли прикордонних сіл. Головна мета вказаних дій сил агресора — недопущення перекидання наших військ на загрозливі для росіян напрямки.

«У зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін. На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах.

Окупанти проводять активну диверсійну діяльність задля недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки. Ворог нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону у Бєлгородській області», — повідомили у Генштабі ЗСУ.

Водночас попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла, стратегічна ініціатива у цій війні за Києвом, а не за Москвою.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Доки яйценосні міністри працюють писками на західну публіку, військове командування України займається реальними справами.
19.06.2023, 20:01
Війна
Генерал Ходжес: «Я очікую, що вони звільнять Крим до серпня»
12.12.2022, 20:55
Війна
Виявилося, що його купила для українських захисників родина з Норвегії.
18:07
Війна
Він розглядає можливість дозволити спецназу та військовим підрозділам Франції перетинати кордон України.
17:13
Війна
Зеленський порадив харківʼянам поки що не повертатися додому.
10:00