Російські окупанти намагаються схилити українців до «миру»

ВІЙНА
24 січня, 06:01
Російські окупанти намагаються схилити українців до «миру»

Кремлівські пропагандисти один поперед одного знову лякають світ ядерним апокаліпсисом через небажання України капітулювати.

Про це йдеться у ґрунтовному матеріалі від аналітиків з Інституту конфліктології та аналізу Росії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військово-політичне керівництво Московії все ще у пошуку виразних пояснень причин та цілей самозваної "спеціальної воєнної операції" на теренах України.

Відсутність єдиного тлумачення, пов'язаної з великими жертвами агресії, залишається невирішеною проблемою для кремлівського бункерного щура, який уже втрачає "народну підтримку".

Широкомасштабна воєнна агресія парадоксально подається російським обивателям як "рішучий спосіб припинити... бойові дії", котрі за риторикою Кремля, ініціював колективний Захід.

Водночас рупором "миротворчої" риторики, адресованої українській аудиторії, на тижні став Віктор Медведчук, який виправдовує геноцид, здійснюваний росіянами на тимчасово окупованій території, і просуває тезу про необхідність "розрядки".

Тези путінського кума розтиражували не тільки пропагандистські ресурси РФ, сам прессекретар бункерного діда Дмітрій Пєсков прокоментував їх для надання значущості й легалізації вигаданої української "партії миру" на вигнанні, на чому насправді немає чого загострювати зайву увагу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що зволікання з української перемогою над російським агресором у всіх напрямках дуже дорого коштуватиме всьому світові.

Читайте також:
Політика
Головний чеченський муртад Рамзан Кафіров та кривавий путінський кухар Євгєній Прігожин готують державний заколот на Росії.
19 березня, 18:34
Війна
Цікаво, а випускників вишів одразу вантажитимуть в ешелони на фронт чи дадуть кілька днів "погуляти" перед безславною смертю в Україні?
17 березня, 16:32
Політика
Але насправді ситуація ще гірша, ніж озвучив кремлівський бункерний щур. Росстат, як до слова і росуряд, забрехався.
15 березня, 17:17
Кримінал
Ресурсна федерація московії є єдиним прямим спадкоємцем і продовжувачем кривавої справи совєцького окупаційно-терористичного режиму.
12 березня, 16:52
Світ
У пермській виправній колонії №29 відбулися заворушення, в'язні повстали проти адміністрації, яка примушує їхати на війну "добровольцями".
09 березня, 16:00
Кримінал
Кривавий путінський режим позбувається непотрібних для сталості диктатури у РФ людей, яких раніше використали у корисливих цілях.
03 березня, 19:15