Хабіб Нурмагомедов: «Найдешевші наркотики в Росії – у Дагестані»

СВІТ
18 червня, 13:19
Хабіб Нурмагомедов: «Найдешевші наркотики в Росії – у Дагестані»

Чемпіон ліги UFC зі змішаних бойових мистецтв у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов звинуватив Кремль в іґноруванні проблеми наркотиків.

Про це спортсмен публічно заявив під час пресконференції напередодні турніру "EFC 37", поінформувало російське видання "Вестник ММА".

На думку Нурмагомедова, поширення наркотичних речовин серед молоді повинно вирішуватися на рівні уряду, а не бути однією з буденних справ окремих поліційних підрозділів.

«Я не знаю, як так виходить, що найдешевші наркотики в Росії знаходяться у Дагестані. Я думаю, це робота певних людей, які дуже грамотно її проводять, впроваджують ось ці дешеві наркотики: траву, таблетки, солі. Що стосується влади, то вона податки дуже добре збирає, правильно ж? А наркотики чомусь не може зупинити», – заявив чемпіон UFC.

Хабіб Нурмагомедов ​додав, що розв'язанням указаної ним проблеми мусять систаметично займатися не тільки чиновники, але й сім'ї, здійснюючи "тотальний контроль" за дітьми.

«Те, що наркотики – ​це зло, повинні також роз'яснювати лідери громадської думки. Я вважаю, що якби влада захотіла, вона б зупинила потік заборонених речовин, зокрема й на територію Республіки Дагестан, чи не за один день», – відзначив спортсмен.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Хабіб Нурмагомедов демонстративно відгороджується від Росії.

Читайте також:
Мілітаристсько-реваншистські сили в Єревані не можуть визнати свою поразку у торішній війні за Карабах, тому провокують новий конфлікт.
20 липня, 13:08
Роки вірменської окупації перетворили квітучу Карабаську землю на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.
14 липня, 10:24
"Неблагонадійних" інгушів на високих посадах у правоохоронних органах замінюють на приїжджих етнічних росіян.
13 липня, 11:34
Але нав'язування так званих "цінностей" збоченців триває.
05 липня, 19:06
Керівництво Північноатлантичного альянсу продовжить допомагати Грузії протистояти гібридній російській аґресії, але триматиме на відстані.
03 липня, 14:34
Американські політики взялися переглядати підсумки торішньої 44-денної вірменсько-азербайджанської війни за Нагірний Карабах.
02 липня, 10:37