Хабіб Нурмагомедов: «Найдешевші наркотики в Росії – у Дагестані»

СВІТ
18 червня, 13:19
Хабіб Нурмагомедов: «Найдешевші наркотики в Росії – у Дагестані»

Чемпіон ліги UFC зі змішаних бойових мистецтв у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов звинуватив Кремль в іґноруванні проблеми наркотиків.

Про це спортсмен публічно заявив під час пресконференції напередодні турніру "EFC 37", поінформувало російське видання "Вестник ММА".

На думку Нурмагомедова, поширення наркотичних речовин серед молоді повинно вирішуватися на рівні уряду, а не бути однією з буденних справ окремих поліційних підрозділів.

«Я не знаю, як так виходить, що найдешевші наркотики в Росії знаходяться у Дагестані. Я думаю, це робота певних людей, які дуже грамотно її проводять, впроваджують ось ці дешеві наркотики: траву, таблетки, солі. Що стосується влади, то вона податки дуже добре збирає, правильно ж? А наркотики чомусь не може зупинити», – заявив чемпіон UFC.

Хабіб Нурмагомедов ​додав, що розв'язанням указаної ним проблеми мусять систаметично займатися не тільки чиновники, але й сім'ї, здійснюючи "тотальний контроль" за дітьми.

«Те, що наркотики – ​це зло, повинні також роз'яснювати лідери громадської думки. Я вважаю, що якби влада захотіла, вона б зупинила потік заборонених речовин, зокрема й на територію Республіки Дагестан, чи не за один день», – відзначив спортсмен.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Хабіб Нурмагомедов демонстративно відгороджується від Росії.

Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39