Хабіб Нурмагомедов: «Найдешевші наркотики в Росії – у Дагестані»

СВІТ
18.06.2021, 13:19
Хабіб Нурмагомедов: «Найдешевші наркотики в Росії – у Дагестані»

Чемпіон ліги UFC зі змішаних бойових мистецтв у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов звинуватив Кремль в іґноруванні проблеми наркотиків.

Про це спортсмен публічно заявив під час пресконференції напередодні турніру "EFC 37", поінформувало російське видання "Вестник ММА".

На думку Нурмагомедова, поширення наркотичних речовин серед молоді повинно вирішуватися на рівні уряду, а не бути однією з буденних справ окремих поліційних підрозділів.

«Я не знаю, як так виходить, що найдешевші наркотики в Росії знаходяться у Дагестані. Я думаю, це робота певних людей, які дуже грамотно її проводять, впроваджують ось ці дешеві наркотики: траву, таблетки, солі. Що стосується влади, то вона податки дуже добре збирає, правильно ж? А наркотики чомусь не може зупинити», – заявив чемпіон UFC.

Хабіб Нурмагомедов ​додав, що розв'язанням указаної ним проблеми мусять систаметично займатися не тільки чиновники, але й сім'ї, здійснюючи "тотальний контроль" за дітьми.

«Те, що наркотики – ​це зло, повинні також роз'яснювати лідери громадської думки. Я вважаю, що якби влада захотіла, вона б зупинила потік заборонених речовин, зокрема й на територію Республіки Дагестан, чи не за один день», – відзначив спортсмен.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Хабіб Нурмагомедов демонстративно відгороджується від Росії.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08 листопада, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09 жовтня, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05 жовтня, 09:12
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13 вересня, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.
01 вересня, 20:56