Хабіб Нурмагомедов: «Найдешевші наркотики в Росії – у Дагестані»

СВІТ
18.06.2021, 13:19
Хабіб Нурмагомедов: «Найдешевші наркотики в Росії – у Дагестані»

Чемпіон ліги UFC зі змішаних бойових мистецтв у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов звинуватив Кремль в іґноруванні проблеми наркотиків.

Про це спортсмен публічно заявив під час пресконференції напередодні турніру "EFC 37", поінформувало російське видання "Вестник ММА".

На думку Нурмагомедова, поширення наркотичних речовин серед молоді повинно вирішуватися на рівні уряду, а не бути однією з буденних справ окремих поліційних підрозділів.

«Я не знаю, як так виходить, що найдешевші наркотики в Росії знаходяться у Дагестані. Я думаю, це робота певних людей, які дуже грамотно її проводять, впроваджують ось ці дешеві наркотики: траву, таблетки, солі. Що стосується влади, то вона податки дуже добре збирає, правильно ж? А наркотики чомусь не може зупинити», – заявив чемпіон UFC.

Хабіб Нурмагомедов ​додав, що розв'язанням указаної ним проблеми мусять систаметично займатися не тільки чиновники, але й сім'ї, здійснюючи "тотальний контроль" за дітьми.

«Те, що наркотики – ​це зло, повинні також роз'яснювати лідери громадської думки. Я вважаю, що якби влада захотіла, вона б зупинила потік заборонених речовин, зокрема й на територію Республіки Дагестан, чи не за один день», – відзначив спортсмен.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Хабіб Нурмагомедов демонстративно відгороджується від Росії.

Читайте також:
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01
Світ
На тлі передислокації контингенту рф із Південного Кавказу до України, у Баку готуються до остаточного відвоювання Нагірного Карабаху.
13 березня, 18:23