Хибний шлях Сакартвело, яким могли піти й ми

ПОЛІТИКА
02 червня, 11:15
Хибний шлях Сакартвело, яким могли піти й ми

Прокремлівський олігархічний режим на чолі з акціонером фірми «Газпром» Бідзіною Іванішвілі плює на своїх громадян. Тбілісі скорився Москві.

Таку думку висловив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. Кавказька країна, що колись стала прикладом, як можна вирватись із-під впливу РФ й одразу опинитися на боці добра, нині демонструє зворотний процес.

Кремль зробив якісну роботу над помилками та політично-грошовим шляхом повернув de facto до своєї орбіти колись антиросійськи налаштовану державу. Тепер опріч протести тамтешнього суспільства спілка РФ (сюзерена) і Сакартвело (васала) оформлюється de jure.

«Без сумніву, якби у далекому 2014 році путін не вирішив розіграти карту повернення Криму і «Донбасу» військовим шляхом, а зробив так, як із Сакартвело за останнє десятиріччя, ми були б знов або на межі революції, або повністю у зоні російського впливу, як за Янковича. Але, тепер Сакартвело політично-офіційно стає торпедою проти України у публічному просторі демократичних держав. Недарма прем'єр-міністр Іраклі Кобахідзе вчергове виступив з неправдивими та недружніми заявами на адресу України.

Росіяни роблять ставку на те, що, по-перше, його заяви щодо нашої держави, Революції Гідності, героїзму та боротьби українського народу за свободу та незалежність будуть сприйняті та почуті європейцями на відміну від думок путін. А по-друге, це має донести певні наративи «дружби» та страху як народу Сакартвело, так і населенню росії. Багатошарова та не примітивна комунікація. Безумовно цинічна та, на щастя, даремна. Тут знов Кремль прорахувався і знов із банальної причини (якщо спрощувати) оцінки впливу на демократичне суспільство через тоталітарний погляд», — висловився Петро Андрющенко.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», Тбілісі вагітний революцією, на яку, швидше за все, чекає примусовий аборт. Промосковський режим не віддасть владу картвельському народу.

Читайте також:
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 13:46
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01.07.2023, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22.04.2023, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15.03.2023, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10.03.2023, 19:53
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23.02.2023, 17:32