Прокремлівський уряд Сакартвело полює на грузинських добровольців

ПОЛІТИКА
08 березня, 17:23
Прокремлівський уряд Сакартвело полює на грузинських добровольців

Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.

Такі невтішні відомості в інтерв'ю телемовнику "Суспільне|Новини" надав засновник і командир Грузинського національного легіону Збройних Сил України Мамука Мамулашвілі.

За словами фронтовика, прокремлівський уряд Сакартвело готує законодавчі обґрунтування для відбирання паспортів, аби припинити потік охочих воювати проти РФ.

«Прем'єр-міністр Гарібашвілі сказав, що треба позбавляти громадянства тих, хто воює в Україні. Це чітка директива з Кремля, аби призупинити потік добровольців які приїжджають у "Грузинський легіон". На мій погляд, грузинський уряд сьогодні повністю співпрацює з Москвою, звідти керується і, звісно, створює нам проблеми. Грузинський народ має право надсилати своїх "послів" у дружні країни.

Україна також є стратегічним партнером Грузії. Україна врятувала сотні тисяч грузинських біженців в 1990-х роках під час російської агресії. Ми добре це пам'ятаємо. Крім того, ми, наш підрозділ, – це складова частина Міноборони України, частина ЗСУ та військової розвідки. У першу чергу, ми забезпечуємося зброєю та всім необхідним з цих структур. Волонтери, звісно, також нам допомагають як і всі 9 років збройної агресії Росії», – зазначив Мамука Мамулашвілі.

Втім, "Останній Бастіон" закликає своїх читачів не забувати про те, що протягом ночі 7-8.III. кілька разів ситуація у центрі Тбілісі ставала напруженою, доходило до локальних зіткнень із поліцією.

Читайте також:
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03
Кримінал
Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.
16 серпня, 18:35
Світ
Приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють у лавах армії держави-агресорки.
13 серпня, 19:06
Блоги
Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.
07 серпня, 18:36
Кримінал
Етнічний кримінал давно став нормою для мультикультурного німецького суспільства, наперекір тому, що чиновники нівелюють проблему.
04 серпня, 17:23