Прокремлівський уряд Сакартвело полює на грузинських добровольців

ПОЛІТИКА
08 березня, 17:23
Прокремлівський уряд Сакартвело полює на грузинських добровольців

Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.

Такі невтішні відомості в інтерв'ю телемовнику "Суспільне|Новини" надав засновник і командир Грузинського національного легіону Збройних Сил України Мамука Мамулашвілі.

За словами фронтовика, прокремлівський уряд Сакартвело готує законодавчі обґрунтування для відбирання паспортів, аби припинити потік охочих воювати проти РФ.

«Прем'єр-міністр Гарібашвілі сказав, що треба позбавляти громадянства тих, хто воює в Україні. Це чітка директива з Кремля, аби призупинити потік добровольців які приїжджають у "Грузинський легіон". На мій погляд, грузинський уряд сьогодні повністю співпрацює з Москвою, звідти керується і, звісно, створює нам проблеми. Грузинський народ має право надсилати своїх "послів" у дружні країни.

Україна також є стратегічним партнером Грузії. Україна врятувала сотні тисяч грузинських біженців в 1990-х роках під час російської агресії. Ми добре це пам'ятаємо. Крім того, ми, наш підрозділ, – це складова частина Міноборони України, частина ЗСУ та військової розвідки. У першу чергу, ми забезпечуємося зброєю та всім необхідним з цих структур. Волонтери, звісно, також нам допомагають як і всі 9 років збройної агресії Росії», – зазначив Мамука Мамулашвілі.

Втім, "Останній Бастіон" закликає своїх читачів не забувати про те, що протягом ночі 7-8.III. кілька разів ситуація у центрі Тбілісі ставала напруженою, доходило до локальних зіткнень із поліцією.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05
Опінії
"Слуга народу" Микола Тищенко поїхав у Таїланд до "української громади"
26 січня, 17:35