Хитрі сіоністи взялися дурити українських ґоїв

ПОЛІТИКА
19.11.2022, 19:12
Хитрі сіоністи взялися дурити українських ґоїв
Фото: Facebook

Єдиновірці олігарха-українофоба Ігоря Коломойського планують змурувати в Україні "новий Ізраїль", де українцям не буде місця.

Яскравим свідченням є об'ява єврейської просвітницької організації "J.Future", який збурив вітчизняних користувачів соціальних мереж.

Нарід ломиться за холявою, не звертаючи уваги на підозрілу зірочку нашого братнього народу (і союзника у війні з РФ), а їм у приват відповідають, що ці курси тільки для дітей з єврейським корінням. 

Спробували б відкрити в якійсь дегенератській країні на захід від Польщі "курси для білих", весело було б...

Насправді, формально, – це навіть в Україні заборонено законодавством про протидію дискримінації!

Тобто, не можна створювати обмежень у прийомі на навчання чи роботу за ознакою національності, релігії та іншим, (або ж маємо скасувати такі закони).

В Україні давно існують подібні дискримінаційні практики з боку єврейських організацій, це ніщо інше, як ознаки внутрішньої окупації, про яку українці стали забувати після 24.II.2022.

І насамкінець слід наголосити, що досі у нас нема закону про Захист Української Нації, натомість чинний закон про Захист Української Мови не виконується, попри війну з росією нав'язується "зручна мова", мова вбивць, тож якщо не будемо реагувати чужинці нас швидко "порєшають".

Хитрі сіоністи взялися дурити українських ґоїв_1
Хитрі сіоністи взялися дурити українських ґоїв_3
Хитрі сіоністи взялися дурити українських ґоїв_5
Хитрі сіоністи взялися дурити українських ґоїв_7
Автор : Юрій Хорт
Читайте також:
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01
Світ
На тлі постійних невдач на українському фронті кремлівський бункерний щур наказав посилити обороноздатність столиці тюрми народів.
21.12.2022, 22:22