Хорольський воїн Микола Рідкобород — на щиті

ПОЛТАВА
17 червня, 06:09
Хорольський воїн Микола Рідкобород — на щиті

Щодня на російсько-українській війні гинуть кращі сини та доньки України. На жаль, Полтавщина також втрачає мужніх Героїв!

Трагічну звістку з фронту передала пресслужба органу самоврядування Хоролу. Напередодні до рідного міста навічно повернувся полеглий смертю хоробрих військовослужбовець Збройних Сил України Микола Рідкобород.

Як з'ясувалося, наш земляк загинув 9 червня під час виконання бойового завдання в околицях багатостраждального Часів Яр. Микола Рідкобород служив старшим водієм-гранатометником у лавах 22 батальйону спеціального призначення Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

«Пан Микола — незламний воїн-доброволець, він пройшов горнило війни ще на її ранній стадії (АТО/ООС). Від перших днів повномасштабного вторгнення ухвалив чоловіче рішення знову стати на захист держави та українського народу. Цілодобово ніс варту на блокпостах, а згодом мобілізувався до ЗСУ.

2 травня 2022 року розпочався його тернистий воїнський шлях на найзапекліших лініях бойового зіткнення першого ешелону оборони.Він захищав країну від рашистських окупантів на Харківському, Авдіївському, Бахмутському напрямках. Схиляємо голови перед полеглим земляком», — прокоментували фронтову втрату у Хорольський міській раді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою! Честь.

Хорольський воїн Микола Рідкобород — на щиті_1
Хорольський воїн Микола Рідкобород — на щиті_3
Хорольський воїн Микола Рідкобород — на щиті_5
Читайте також:
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через бойову втрату на фронті. У селі Нова Михайлівка в останню дорогу провели нашого незламного земляка.
вчора, 21:40
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
12 липня, 14:51
Полтава
Полтавський край знову у жалобі через фронтову втрату. У боях проти російських окупантів на Донеччині поліг наш 29-річний земляк.
12 липня, 06:06
Полтава
31-річний земляк зупиняв окупаційно-терористичний контингент РФ на відтинку Північного фронту. Нині він у лавах Небесного Воїнства України.
08 липня, 06:00
Полтава
Про день і час прощання із полеглим захисником України буде повідомлено додатково. Наш земляк віднині у лавах Небесного Воїнства.
05 липня, 08:29
Війна
Допомагаючи Україні у війні проти російських загарбників, на фронті загинув відомий волонтер та бойовий медик з Великої Британії Пітер Фуше.
01 липня, 17:05