«Ім'я їм легіон»: оточення Кремля скуповує нерухомість в ЄС

СВІТ
21.12.2023, 09:30
«Ім'я їм легіон»: оточення Кремля скуповує нерухомість в ЄС
Фото: Проектъ

Російський пропагандист, який грозив ядерним попелом Заходу, виявився власником елітної квартири у Венеції. Йдеться про Сєргєя Караганова.

Такі відомості оприлюднили соратники Алєксєя Навального з центру журналістських розслідувань «Проектъ». Водночас показово, що на відміну від осель путінської банди знайти свого лідера у катівнях російського ГУЛАГу навальністи поки неспроможні.

Політолог-самозванець, який у 2014-2023 роках пророкував Україні фрагментацію та російську окупацію, закликав завдати ядерного удару по Європі, виявився поціновувачем італійської старовини. На позір росіянин, а по крові вірменин та єврей Караганов прикупив дороге майно у розпал бойових дій проти України.

Зґвалтована у 1945-1989 роках совєцькими «визволителями» європейська бюрократія любить коабітацію. А тому, на жаль, російські олігархи та корумповані чиновники залишаються «у шоколаді», ігноруючи смерті українців та погрози пропагандистів штибу Караганова.

У червні 2023 року московський журнал «Профиль» опублікував статтю цього горе-політолога, в якій пропонував завдати по Варшаві, Берліну, Парижу чи Брюсселю з Лондоном попереджувального ядерного удару. Караганов також поділився із читачами своїм відкриттям про те, що «поява ядерної зброї є результатом втручання... Всевишнього»:

«Це морально-страшний вибір — ми застосовуємо зброю Бога, прирікаючи себе на тяжкі духовні втрати. Але якщо цього не зробити, не тільки Росія може загинути, але швидше за все закінчиться вся людська цивілізація».

Однак це аж ніяк не заважає вірмено-єврейській родині Караганових отримувати від венеційської квартири прибутки. Дверні дзвінки поруч із табличкою із прізвищем самого Караганова мають реєстраційний номер, який означає, що квартира здається в оренду.

Нинішній співзасновник дискусійного клубу «Валдай» та колишній декан факультету світової економіки та світової політики Московського державного університету Караганов раніше дотримувався інших поглядів. Скажімо, ще ц 2010 році він писав на шпальтах «Российской газеты» про свої прозахідні переконання та необхідність зближення з Європою:

«Я — щирий російський європеєць і вірю у великі європейські цінності. Ну, наприклад, у раціональність та розум. У світі майбутнього росія та Європа, що зараз діють порізно, приречені на деградацію та ослаблення. Ми не можемо цього допустити. Проти нас велична Азія під проводом дикунів із Китаю».

З журналістського розслідування також з'ясувалося, що Кремль за кілька років витратив на лояльних політологів понад 1 мільярда рублів! Усілякі Сімонян-Кєосоян, Соловйов-Шапіро, Скабєєви й інші вірнопіддані інфо-преторіанці путіна активно годуються з рук воєнного злочинця, скуповуючи нерухомість у державах-учасницях ЄС.

Чи лишилася хоч одна країна Старого Світу, де російській пропагандисти та олігархи не придбали б ділянку землі з майном. Від Фінляндії до Портуґалії та Великої Британії вороги України обходять санкції, щоби у разі нищівної воєнної поразки спробувати втекти за фальшивими документами на Захід.

Не дарма ж Кремль збільшив заробітну плату своїм пропагандистам на 20-30% після 24 лютого 2022 року. На знак подяки ключові співробітники державних засобів масової інформації стали отримувати по мільйону рублів на місяць й одразу ж витрачати кошти на елітне житло на ненависному їм Заході.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що Міхаіл Ходорковскій днями підтримав чекістів і засудив люстрацію всюди, особливо в Україні. Російському олігарху та ексбранцю кремлівського режиму карателі із Луб'янки не чужі люди.

Читайте також:
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05