ФСБ продовжує переслідувати представників фіно-угорських народів

КРИМІНАЛ
04 липня, 18:55
ФСБ продовжує переслідувати представників фіно-угорських народів

У Пєнзенській області ресурсної федерації московії затримали 39-річного чоловіка, якого звинувачено у роботі на Службу безпеки України.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на незалежне видання самостійників Надволзького регіону "Toramań Terdemaś".

З'ясувалося, неназваному в інтересах заздалегідь сфабрикованого слідства уродженцю Пєнзи, який співчуває мокшанському національному руху, інкримінують "державну зраду".

Як повідомляють рупори пропаганди Кремля, «чоловіка затримали співробітники обласного управління ФСБ, він передавав за грошову винагороду українській стороні дані про військовослужбовців ЗС РФ».

Водночас прикметно, що як і у випадку з ім'ям та прізвищем підозрюваного, російські гебісти на підтвердження власних слів не надали жодних доказів його вини, відтак очевидно, справа шита білими нитками.

Своєю чергою, представники мокшанського національного руху вважають, що чекістський російський режим цілеспрямовано продовжує переслідувати й тероризувати інакодумців у Надволжі, особливо тих, хто прагне розвалу РФ.

Українцям і колективному Заходу важливо розуміти, саме представники корінних народів, зокрема фіно-угорських, є тим наріжним каменем й одночасно вразливістю теперішньої Московії, без чого неможливий її недоімперський проєкт.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" радить своїм читачам пам'ятати про те, що горезвісний прігожинський заколот оприявнив відверту слабкість РФ як держави-моноліта, у національних республіках цей факт взяли до уваги.

Читайте також:
Кримінал
Каральні загони гебістів взяли у заручники 50-річного уродженця Ялти. Йому загрожує неволя на строк до 16 років колонії суворого режиму.
29 листопада, 10:48
Кримінал
Проти незламного майданівця, який одним із перших став добровольцем, фабрикують кримінальне провадження. Регіонали прагнуть реваншу.
24 листопада, 16:36
Світ
Корпорація, що допомагає комуністам вчиняти геноцид уйґурів, причетна до терору жителів Палестини. Вона внесена до чорного списку США.
13 листопада, 15:42
Політика
ДБР повідомило про підозру командиру бригади ТРО Дніпра за побудову опорних пунктів на приватних ділянках.
14 жовтня, 12:10
Кримінал
Тверський районний суд Москви наказав кинути активіста Сєргєя Кірсанова до психіатричної лікарні. Чоловік роками підтримує Україну.
13 жовтня, 10:27
Блоги
Нічого не змінюється в цій країні, навіть під час великої війни. А особливо у поліції, яка чекає на пришестя "русскаго міра" в Одесі.
05 вересня, 16:00