ФСБ продовжує переслідувати представників фіно-угорських народів

КРИМІНАЛ
04.07.2023, 18:55
ФСБ продовжує переслідувати представників фіно-угорських народів

У Пєнзенській області ресурсної федерації московії затримали 39-річного чоловіка, якого звинувачено у роботі на Службу безпеки України.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на незалежне видання самостійників Надволзького регіону "Toramań Terdemaś".

З'ясувалося, неназваному в інтересах заздалегідь сфабрикованого слідства уродженцю Пєнзи, який співчуває мокшанському національному руху, інкримінують "державну зраду".

Як повідомляють рупори пропаганди Кремля, «чоловіка затримали співробітники обласного управління ФСБ, він передавав за грошову винагороду українській стороні дані про військовослужбовців ЗС РФ».

Водночас прикметно, що як і у випадку з ім'ям та прізвищем підозрюваного, російські гебісти на підтвердження власних слів не надали жодних доказів його вини, відтак очевидно, справа шита білими нитками.

Своєю чергою, представники мокшанського національного руху вважають, що чекістський російський режим цілеспрямовано продовжує переслідувати й тероризувати інакодумців у Надволжі, особливо тих, хто прагне розвалу РФ.

Українцям і колективному Заходу важливо розуміти, саме представники корінних народів, зокрема фіно-угорських, є тим наріжним каменем й одночасно вразливістю теперішньої Московії, без чого неможливий її недоімперський проєкт.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" радить своїм читачам пам'ятати про те, що горезвісний прігожинський заколот оприявнив відверту слабкість РФ як держави-моноліта, у національних республіках цей факт взяли до уваги.

Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29