Ногайці формують власну армію для боротьби проти РФ

СВІТ
27.05.2023, 21:13
Ногайці формують власну армію для боротьби проти РФ

Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.

Такі відомості кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" надав представник Ногайського національного руху Анвар Курманакаєв, який перебуває на еміграції.

За його словами, формування ногайської армії є необхідністю підготуватися до майбутнього розвалу ресурсної федерації московії, що є очевидним явищем найближчого майбутнього.

«На цю мить вже утворено генеральний штаб, до якого входить офіцерський склад. Тобто, ті, хто брав участь у збройному спротиві Росії у 1994-2013 роках. Які брали участь у Першій і Другій російсько-чеченських війнах, а також у подальшому збройному опорі. До цілей армії вільного Ногайстану входить, перш за все, деокупація наших земель від російських окупантів. Так само при звільненні ми беремо на себе зобов'язання щодо захисту нашої незалежної держави та забезпечення безпеки наших громадян від зовнішніх агресорів», – наголосив Анвар Курманакаєв.

Окремо слід додати, що Вища рада ногайського народу має намір сформувати власну державу як мінімум на землях теперішньої Астраханської області, на яку нібито зазіхають сусіди: калмики та казахи, – як максимум, опанувати ще північною частиною сучасного Дагестану.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що РФ завалиться всередину себе, породивши не менше десятка мінідержав, їхні потенційні лідери можуть ворогувати один з одним ядерною зброєю.

Читайте також:
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21.08.2023, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08.08.2023, 17:34
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04.05.2023, 16:32
Світ
Єдиний середній освітній заклад для дітей нечисленного корінного народу Далекого Сходу у селі Удське знищено вогнем через навмисний підпал.
08.04.2023, 20:16