Іншого виходу в українців, окрім як боротися, нема — фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
22 лютого, 08:27
Іншого виходу в українців, окрім як боротися, нема — фронтовик ЗСУ
Фото: Twitter

Якби 2 роки тому Україна не встояла, Захід заплющив би очі на всі злочини російських окупантів. Як ігнорує геноцид уйґурів і палестинців.

Тож, чим гірша буде ситуація на Сході Європи, тим яскравіші будуть нагадування про те, як українці насолили тим, хто хотів далі собі вести бізнес із росіянами. Таку думку безпосередньо з передової висловив аеророзвідник однієї із фронтових бригад Територіальної оборони Олександр Солонько.

Цілком очевидно, що у разі, якби українці не захистили у лютому-квітні 2022 року Київ, західні держави швидко визнали б проросійський маріонетковий уряд легітимним і не допомагали б збройно чинити спротив. Для когось росія була (і досі є — прим. ред.) кормовою базою, відтак їм було б краще, щоб Україна впала й зникла з мапи світу.

«Але ми вистояли, ми дали бій агресору. І цього вони нам не пробачили. Ще одне нагадування, що в нас по факту нема нікого крім нас самих. Кон'юнктура буде час від часу мінятися. Хтось буде допомагати менше, хтось більше. Хтось взагалі можливо кине нас. Хтось далі буде тупо працювати на росіян і бити нас у спину. Але у нас іншого виходу, крім як боротися, нема, затямте!

Будь-яка альтернатива гірша, це доконаний історією факт. Це Буча, Маріуполь, Ізюм тощо... І на це закриють очі, бо можна буде повернутися до бізнесу з дикунами. Тому ми в першу чергу повинні дивитися на себе і приймати необхідні для порятунку рішення», — зазначив фронтовик Олександр Солонько.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що 1 штурмовий батальйон «Да Вінчі» 67 Окремої механізованої бригади відкрив рекрутинговий центр на Харківщині. Виведений на оновлення фронтовий підрозділ потребує поповнення свіжими силами.

Читайте також:
Опінії
Про консервативне прочитання капіталу... Долаймо зашкарублі колоніальні «норми», стереотипи взаємин та регуляції!
12 квітня, 13:41
Опінії
Кінострічка про 10 років війни за Незалежність України в особі незламного воїна-правосекторівця. Він був ідеалістом, лідером, людиною...
07 березня, 13:36
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58
Опінії
Як відомо, нині підготовка новобранця перед вирядженням на передову має тривати не менше 3 місяців. Але у нас із цим усе дуже кепсько...
21.12.2023, 20:32