Інязор ерзянського народу: Орбан змагається із Захаровою за увагу Лаврова

СВІТ
25 липня, 20:36
Інязор ерзянського народу: Орбан змагається із Захаровою за увагу Лаврова
Фото: Uusi Suomi

На відміну від Гельсинкі і Таллінна, які допомагають уярмленим фіно-уграм РФ, Будапешт грає у свою брудну гру на боці Москви.

Про це в інтерв'ю незалежному виданню "Vandy" заявив головний старійшина – Інязор – ерзянського народу Сирєсь Боляєнь, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, з моменту повномасштабного російського воєнного вторгнення в Україну, репресивний тиск на поневолені народи всередині ресурсної федерації лише посилився.

«У той час, як співробітники ФСБ та поліції залякують наших активістів, втручаються у проведення ерзянського моління на теренах Ерзянь Мастор, створюють паралельні національні представницькі органи – ми отримуємо слова підтримки з Естонії та Фінляндії. Так, сьогодні естонські та фінські політики не можуть публічно підтримати наші державні устремління, або навіть вимагати від Москви чогось на користь ерзян – наприклад, відкриття ерзянської гімназії у Саранську.

У сучасних умовах все це не має сенсу. Проте чути слова підтримки від естонських та фінських учених, культурологів, правозахисників. Вони підтримують ерзян морально та надихають на продовження нашої боротьби. Натомість протилежні сигнали лунають з Угорщини. На жаль, за останні 3 роки нам так не вдалося встановити жодних контактів з угорськими політиками, громадськими діячами та вченими. Фіно-угорська тема стала "валізою без ручки" для Будапешта. Тяжко нести, але й кинути шкода», – зазначив Сирєсь Боляєнь.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", новий світовий порядок без Владіміра Путіна, а у перспективі, можливо, ще і без російської федерації як такої.

Читайте також:
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00