Італійський уряд вкладається у майбутнє, влада України продовжує жебрати

ПОЛІТИКА
28.06.2023, 20:42
Італійський уряд вкладається у майбутнє, влада України продовжує жебрати
Фото: Vita Trentina

Поки Джорджа Мелоні має намір посприяти природному збільшенню своїх співвітчизників, Володимир Зеленський ігнорує депопуляцію українців.

Красномовним свідченням вищенаведеного слугує ініціатива італійського уряду надавати підтримку сім'ям у вигляді фінансової допомоги на кожну дитину.

Про це повідомила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на матеріал від авторитетного міжнародного видання "The European Conservative".

Як з'ясувалося, прем'єр-міністр Мелоні разом із командою рішуче працює над поліпшенням демографічної ситуації в Італії, де кількість корінного населення у найближчі десятиліття може поступитися мігрантам з Азії та Африки.

Урядова стратегічна програма базується на фінансовій доцільності, зокрема щомісяця протягом першого року після народження дитини родини отримуватимуть €300 і €260 – щомісяця до моменту настання 18 років.

«Таким чином, ми хочемо повернути італійцям націю. У ній бути батьком більше не вважається виходом із моди, а бути матір'ю – розглядається не лише як особистий вибір, але як суспільно визнана цінність. Це наші пріоритети», – прокоментувала ініціативу пані Мелоні.

Важливо розуміти, вирішення демографічної кризи виключно шляхом фінансової допомоги слід практикувати у мирний час і за стабільної економіки, а для України подібне рішення наразі виглядає проблематичним, зокрема і через не бажання Зе-команди наново залюднити нашу країну власне українцями.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що саме уряд Джорджи Мелоні продемонстрував Кремлю зуби, щиро протягнувши руку помочі українському народові, який поборює агресора зі Сходу.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Для переважної більшості українців справжня війна почалася 24 лютого 2022 року. Попередній період вони не зважали на бойові дії та окупацію.
02 лютого, 19:18
Полтава
Невдовзі у Гадячі відзначатимуть 175-річний ювілей від дня народження славетної української письменниці Олени Косач. Вона ж — Олена Пчілка.
12 січня, 08:20
Історія
Формат мультикультурного ура-патріотизму, який нам нав'язують, веде до пекла. Там не буде українських традицій, лише пітьма.
25.12.2023, 19:58
Опінії
Як відомо, нині підготовка новобранця перед вирядженням на передову має тривати не менше 3 місяців. Але у нас із цим усе дуже кепсько...
21.12.2023, 20:32
Опінії
Головна сила будь-якої армії — це розуміння того, як слід воювати. Найзолотіше багатство війська — це здатність дружити із часом.
08.12.2023, 20:38
Опінії
Нічого не відбудеться саме собою. Нічого не буде швидко. Нічого не буде без крові, поту, самопожертви, — затямте це нарешті!
03.12.2023, 18:04