Італія повертається у Лівію, але без фашизму і мілітаризму

ЕКОНОМІКА
29 січня, 20:28
Італія повертається у Лівію, але без фашизму і мілітаризму
Фото: Reuters

Рим і Триполі уклали важливу стратегічну угоду десятиліття у галузі енергетики на загальну суму $8 мільярдів заради порятунку цілої Європи.

Йдеться про договір щодо видобутку газу між італійською компанією "Eni" та Національною нафтовою корпорацією Лівії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Reuters".

На офіційній зустрічі у Триполі також були присутні голови урядів обох країн, які надали спільні гарантії щодо збільшення постач енергоносіїв із Північної Африки до Європейського союзу.

«Ця угода уможливить надважливі інвестиції в енергетичний сектор Лівії, сприяючи місцевому розвитку і створенню робочих місць, а також посилить енергетичну безпеку Італії. Видобуток розпочнеться не пізніше 2026 році й досягне 850 мільйонів кубічних метрів на добу», – прокоментував подію виконавчий директор компанії "Eni" Клаудіо Дескальці.

Натомість за словами прем'єр-міністра Джорджи Мелоні, збільшення експорту лівійського газу до ЄС досягатиметься шляхом обопільної розробки двох морських газових родовищ у Середземному морі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за посередництва Італії Японія зближується з Європою через спільні проблеми безпеки через китайську і російську загрози.

Читайте також:
Війна
Чи є в «Укренерго» необхідний запас міцності?
21 вересня, 13:35
Війна
Бюджет на захист електропідстанцій не виділили, нові трансформатори досі не приїхали.
18 вересня, 11:07
Світ
Проблеми з подачею електрики в Нігерії почалися дуже давно — мережі та електростанції просто виробили свій ресурс і розвалюються.
15 вересня, 12:21
Економіка
Європейці змогли зробити запаси блакитного палива на місяці вперед зі значним випередженням графіка та попри російські інтриги.
23 серпня, 18:16
Життя
За підрахунками вчених, одна лише Індонезія могла б генерувати близько 35 000 терават-годин сонячної енергії на рік
06 серпня, 13:24
Економіка
Зелена енергетика має найкращу стійкість до російських обстрілів – Українська вітроенергетична асоціація
23 квітня, 15:15