Італія повертається у Лівію, але без фашизму і мілітаризму

ЕКОНОМІКА
29 січня, 20:28
Італія повертається у Лівію, але без фашизму і мілітаризму
Фото: Reuters

Рим і Триполі уклали важливу стратегічну угоду десятиліття у галузі енергетики на загальну суму $8 мільярдів заради порятунку цілої Європи.

Йдеться про договір щодо видобутку газу між італійською компанією "Eni" та Національною нафтовою корпорацією Лівії, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Reuters".

На офіційній зустрічі у Триполі також були присутні голови урядів обох країн, які надали спільні гарантії щодо збільшення постач енергоносіїв із Північної Африки до Європейського союзу.

«Ця угода уможливить надважливі інвестиції в енергетичний сектор Лівії, сприяючи місцевому розвитку і створенню робочих місць, а також посилить енергетичну безпеку Італії. Видобуток розпочнеться не пізніше 2026 році й досягне 850 мільйонів кубічних метрів на добу», – прокоментував подію виконавчий директор компанії "Eni" Клаудіо Дескальці.

Натомість за словами прем'єр-міністра Джорджи Мелоні, збільшення експорту лівійського газу до ЄС досягатиметься шляхом обопільної розробки двох морських газових родовищ у Середземному морі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за посередництва Італії Японія зближується з Європою через спільні проблеми безпеки через китайську і російську загрози.

Читайте також:
Економіка
Довгострокові проєкти у галузі ядерної енергетики посилюють вплив ресурсної федерації московії, якій вдається обходити західні санкції.
15 лютого, 20:53
Економіка
Ресурсна федерація московії остаточно втратила енергетичний ринок Старого світу через воєнну агресію проти України.
10 лютого, 17:18
Опінії
Останній міцний форпост російської корупції – атомна енергетика. Запровадження обмежень проти "Росатому" і прокладок на часі!
09 лютого, 08:37
Світ
Лінднер звернув увагу, що Німеччина спромоглася збудувати новий термінал із приймання скрапленого газу за рекордні вісім місяців.
19 січня, 10:37
Опінії
Хроніки українських фрілансерів
14 січня, 16:25
Життя
Енергетичний шок спричинив хаос у Європі та більшій частині світу, посиливши інфляцію та підвищивши ймовірність рецесії.
11 січня, 16:43