Із 2 квітня карантин в Україні посилять – чого чекати на Полтавщині

ПОЛТАВА
01.04.2020, 16:30
Із 2 квітня карантин в Україні посилять – чого чекати на Полтавщині

Уряд з 2 квітня посилює карантин в Україні. Нові обмеження застосують щодо транспорту, самоізоляції та громадських місць.

Зараз влада на місцях разом із патрульними поліцейськими складають списки громадських місць, де під час карантину збирається багато людей. Деякі парки в містах закриють. На входах встановлять обмежувальні пости, заборонять парковку.

Із 2 квітня карантин в Україні посилять – чого чекати на Полтавщині_1

Уже найближчими вихідними в Полтаві ставки мікрорайонів на Садах, прирічковий парк на Леваді і дендропарк патрулюватиме поліція. Про це сьогодні заявив секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

«На вихідних 20 нарядів спецназу та 4 патрульні бригади об’їжджали парки та з мегафону повідомляли громадянам про режим надзвичайної ситуації. Через порушення правил карантину в області складено 58 адміністративних протоколів», – повідомив заступник начальника ГУНП у Полтавській області Олексій Манжиєвський.

Люди не реагували на заклики патрулів.

«Особливо зухвало себе поводять підлітки, які не реагують на наші зауваження, продовжують гуляти вулицями й проявляють неповагу до поліції», – додав Манжиєвський. Він порекомендував закрити парки області для відвідування.

У парках і скверах Кременчука дозволили пробіжки.

Сьогодні під час засідання штабу щодо запобігання поширенню COVID-19, мер міста Віталій Малецький заявив про заборону масовок у парках та лісах.

«Я забороню проведення на природі масовок, де збираються більше трьох осіб і з застосуванням спиртного і шашликами. Це заборонено законом, але я підпишу також рішення», – сказав мер Кременчука Віталій Малецький сьогодні, 1 квітня. – У парках та скверах, у лісах, можна продовжити бігати, оздоровлюватися і робити зарядку. По кілька людей можна пройтися і подихати вздовж Дніпра. Але якщо шашлик та сто грам, то не можна».

Для прикладу, Швеція – це єдина країна Європи, де відсутній карантинний режим через пандемію.

Зараз там працюють школи, кафе, ресторани, готелі, відкриті кордони з сусідніми державами, а люди готуються до великодніх поїздок на лижах.

На думку епідеміолога королівства Андерса Тегнеля, цю тактику обрали для  збереження психічного і фізичного здоров’я населення.

Голова уряду Стефан Левен підкреслив, що сподівається на відповідальність кожного жителя країни, а відсутність жорстких обмежень допоможе підтримати економічну стабільність у країні.

У Швеції підтвердили понад 4 тис. випадків зараження і 166 смертей від коронавірусу.

Читайте також:
Натомість ґої, зокрема в Україні, мусять і надалі продовжувати ходити у намордниках.
19 квітня, 12:05
За 5 днів у Полтавській області тимчасово припинили діяльність класи і групи в 13 навчальних закладах.
05 березня, 16:40
Або магія карантинних чисел...
12.12.2020, 09:39
У боротьбі з пандемією коронавірусу команда Володимира Зеленського спирається тільки на власні фантазії.
04.12.2020, 08:59
Причиною – висока захворюваність на ГРВІ серед педагогів.
30.11.2020, 15:15
Максим Степанов обурений відмовою бізнес-структури родини Герег виконувати урядові вимоги так званого "карантину вихідного дня".
12.11.2020, 11:45