Кадиров готується вивести Чечню зі складу РФ

ПОЛІТИКА
03.02.2023, 07:09
Кадиров готується вивести Чечню зі складу РФ
Фото: УНІАН

Чеченський муртад запозичив в Аляксандра Лукашенка і Нурсултана Назарбаєва поважний титул. Тепер Рамзанка Кафіров – "батько країни".

Напередодні парламент окупованої росіянами Чечні запропонував внести зміни до Конституції республіки. Йдеться про ініціативу доповнити посаду голови регіону Рамзана Кадирова титулом "Мекхан Так" (у перекладі означає "батько країни" – прим. ред.).

А цікава ж тема вимальовується... Хоча, видозмінений титул "Батько народу", з більш менш сучасних диктаторів офіційно мав попередник Кім Чен Ина – його батько Кім Чен Ир.

Та я ось про що: на тлі здичавілого непотизму у тимчасово окупованій Чеченській Республіці Ічкерія присвоєння такого титулу ще й зі змінами до Конституції свідчить про підготовку Рамзана до постпутінського періоду історії РФ. Певно, судячи з усього, він таки спробує вивести Чечню зі складу Росії під своїм проводом і ніяк інакше.

Крім того, 2 лютого 2023 року Кадиров призначив свого племінника Хамзата міністром майнових і земельних відносин. Видається, що Рамзан цементує владу у Чечні не просто у руках свого клану, а виключно у руках невеликого кола з найбільш наближених до нього осіб.

Кадиров називає себе "піхотинцем Путіна". Путіна, а не Патрушева-старшого, Патрушева-молодшого, Мішустіна чи Пріґожина, а тому, переконаний у тому, що після втечі або смерті нинішнього ватажка РФ на Чечню чекає доволі цікавий період.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Політика
Як Єрмак став головною людиною для Зеленського.
11:05
Опінії
В умовах тотальної війни це небезпечніше, ніж диктатура, і точно гірше, ніж демократія.
21 червня, 09:32
Позиція
Політтехнологи Єрмака заявили, що путін знову визнає Зеленського «легітимним».
15 червня, 12:09
Політика
Олександр Масюк оголосив, що йде в президенти.
08 червня, 10:05
Політика
Верховна рада України не розглядатиме законопроєкт щодо створення Військової поліції
05 червня, 18:55
Політика
Нахилянт від ухилянтів Володимир Зеленський заявив, що буде з народом «до кінця».
03 червня, 17:00