Кадиров готується вивести Чечню зі складу РФ

ПОЛІТИКА
03 лютого, 07:09
Кадиров готується вивести Чечню зі складу РФ
Фото: УНІАН

Чеченський муртад запозичив в Аляксандра Лукашенка і Нурсултана Назарбаєва поважний титул. Тепер Рамзанка Кафіров – "батько країни".

Напередодні парламент окупованої росіянами Чечні запропонував внести зміни до Конституції республіки. Йдеться про ініціативу доповнити посаду голови регіону Рамзана Кадирова титулом "Мекхан Так" (у перекладі означає "батько країни" – прим. ред.).

А цікава ж тема вимальовується... Хоча, видозмінений титул "Батько народу", з більш менш сучасних диктаторів офіційно мав попередник Кім Чен Ина – його батько Кім Чен Ир.

Та я ось про що: на тлі здичавілого непотизму у тимчасово окупованій Чеченській Республіці Ічкерія присвоєння такого титулу ще й зі змінами до Конституції свідчить про підготовку Рамзана до постпутінського періоду історії РФ. Певно, судячи з усього, він таки спробує вивести Чечню зі складу Росії під своїм проводом і ніяк інакше.

Крім того, 2 лютого 2023 року Кадиров призначив свого племінника Хамзата міністром майнових і земельних відносин. Видається, що Рамзан цементує владу у Чечні не просто у руках свого клану, а виключно у руках невеликого кола з найбільш наближених до нього осіб.

Кадиров називає себе "піхотинцем Путіна". Путіна, а не Патрушева-старшого, Патрушева-молодшого, Мішустіна чи Пріґожина, а тому, переконаний у тому, що після втечі або смерті нинішнього ватажка РФ на Чечню чекає доволі цікавий період.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Політика
Правозахисники виступили проти
18 березня, 14:45
Опінії
Головою якого щойно призначили людину Кулеби - заступника і креатури Єрмака.
07 березня, 06:55
Політика
Андрій Єрмак нарощує м'язи та узурпує владну вертикаль. Натомість Володимир Зеленський зосередившися на медійному піарі себе улюбленого.
06 березня, 20:24
Політика
Слуги Єрмака - Зеленського заборонили поширення інформації під час дії воєнного стану.
23 лютого, 19:00
Опінії
За цей рік Зеленський не знайшов як усунути депутатів ОПЗЖ з парламенту, а того хто задає незручні питання, відсторонили блискавично.
23 лютого, 16:05
Політика
Узурпація влади продовжується
23 лютого, 12:15