Кадиров і Прігожин можуть усунути Путіна, – розвідка Естонії

ПОЛІТИКА
19.03.2023, 18:34
Кадиров і Прігожин можуть усунути Путіна, – розвідка Естонії
Фото: Twitter

Головний чеченський муртад Рамзан Кафіров та кривавий путінський кухар Євгєній Прігожин готують державний заколот на Росії.

Про це повідомили у Центрі розвідки Сил оборони Естонської Республіки, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Postimees".

На думку розвідників із Таллінна, на Росії триває, так би мовити, внутрішня боротьба між "жабами" та "гадюками", з одного боку, за вплив і увагу кремлівського бункерного щура, з іншого – із бажанням його усунути від влади.

Зараз "вийти на перший план" намагається найрадикальніша фракція путінської банди, водночас навіть колись помірковані високопосадовці стали привертати до себе увагу досить екстремістськими заявами.

«Їхня поведінка може бути ознакою паніки. Можливо, вони зрозуміли, що війна проти України була величезною помилкою, яку вже не виправити. Тож тепер єдиний шлях – продовжити боротьбу, використовуючи все радикальніші методи.

Водночас радикалізація путінської "еліти" може бути частиною плану самого Владіміра Путіна – він дозволяє деяким із "яструбів" висловлюватися, щоби показати, що після його зникнення біля керма в РФ стане ще більш екстремістська група. З тієї ж причини Путін дозволив Прігожину і Кадирову розширити свою владу та набрати більшої популярності», – зауважують в естонському Центрі розвідки.

Верховний ватажок Московії, за версією розвідників із Таллінна, нібито переймається тим, що так звані "помірковані політики" можуть уявити себе альтернативою його режиму, хоча ті ж таки Прігожин і Кадиров здатні на збройний антиурядовий заколот, сили для цього у них є.

«Ймовріно, що в якийсь момент Путіну самому може стати важко приборкати ультрарадикалів, натхнених їхнім впливом, який зростає щодня, особливо на тлі поганих новин із фронту. Пригожин і Кадиров особливо небезпечні в цьому контексті, оскільки кожен з них, по суті, має свою приватну армію», – доповідають у Центрі розвідки Сил оборони Естонії.

Побоювання військових фахівців із країн Балтії цілком передбачувані, проте не варто переоцінювати особи повністю залежних від Кремля ватажка терористів-"вагнеровців" та його "товариша по нещастю" Рамзана Ахматовича.

Обидва вони – маріонетки, котрі виконують відповідні ролі допоки ляльковик із бункера малює новий план чергової "спецоперації", яка швидше за все вже відбуватиметься на території так званої ресурсної федерації московії у вигляді внутрішнього соціального і національного протистояння.

У зв'язку з вищевикладеним додамо, що і Кафіров, і Прігожин радше навмисно роздуті медійно "Потьомкінські фігури", чиї функції не відповідають реальному статусу у структурах чинного кремлівського режиму, а є пропагандистським прикриттям для Владіміра Владіміровіча.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", путінський кухар балансує між судом в Україні, як організатор найманців, і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.

Читайте також:
Політика
Несподівані кадрові зміни у московських бункерах мають на меті зацементувати трон царя-чекіста. Проте не все так добре, як певен путін.
02 червня, 17:20
Політика
Триденні лохторальні процедури на московії дали бажаний путіну результат. Безальтернативний диктатор царюватиме наступні 6 років.
18 березня, 21:39
Економіка
Ресурсна федерація московії не здатна прикривати власні тили. А наявних систем ППО/ПРО ледве вистачає росіянам на передовій.
05 лютого, 13:51
Війна
Завербовані в'язні з Чувашії записали звернення до путіна і голови республіки. Вони скаржаться на відсутність виплат і соціальних гарантій.
31 січня, 14:53
Війна
Неподалік державного північного кордону російське військове командування розгорне озерну флотилію. Путінський режим боїться НАТО.
23.10.2023, 15:16
Політика
70-річний кремлівський бункерний дід воліє померти при владі. Владімір Путін однозначно повторить долю своїх кумирів.
22.08.2023, 16:00