Про «президента» не нашого Прігожина

ПОЛІТИКА
16.03.2023, 18:27
Про «президента» не нашого Прігожина

Путінський кухар балансує між судом в Україні, як організатор найманців, і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.

З цікавістю спостерігаю з потугами власника військово-кримінальної компанії "Вагнер" Євгєнія Прігожина підняти власну значущість на тлі величезних втрат "вагнерівців" у боях під Бахмутом.

"Кухар Путіна" не придумав нічого кращого, ніж заявити про наміри брати участь у виборах Президента України у 2024 році.

Блеф, безумовно, яскравий. Але його характер всім очевидний.

Відтак Пригожин нагадує Вінні-Пуха, який за допомогою повітряних кульок піднімається до дупла з медом.

Тим часом, 14 березня у Мелітополі Служба безпеки України "передала привіт" Прігожину: вибухом у власному позашляховику знищено місцевого колаборанта Івана Ткача.

Хто не знає, то колаборант Ткач займався перевезення окупантів – і армійців, і "вагнерівців", – а тепер перетворився на VIP-агітатора за Прігожина у потойбічному світі.

Реальність ситуації полягає у тому, що Пригожин насправді сьогодні балансує між судом в Україні як організатор найманців і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.

Не знаємо, що для колишнього кримінальника, якому так і не вдалося нагуляти респектабельність, краще.

Очевидно лише те, що він виявився тимчасовою фігурою на фронті російсько-української війни.

Автор : Євген Магда
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58
Війна
Майор Олег Стегачов отримав вогнепальні поранення. Наразі в ГУР уточнюють, чи залишився він живий.
03 лютого, 17:03