Про «президента» не нашого Прігожина

ПОЛІТИКА
16 березня, 18:27
Про «президента» не нашого Прігожина

Путінський кухар балансує між судом в Україні, як організатор найманців, і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.

З цікавістю спостерігаю з потугами власника військово-кримінальної компанії "Вагнер" Євгєнія Прігожина підняти власну значущість на тлі величезних втрат "вагнерівців" у боях під Бахмутом.

"Кухар Путіна" не придумав нічого кращого, ніж заявити про наміри брати участь у виборах Президента України у 2024 році.

Блеф, безумовно, яскравий. Але його характер всім очевидний.

Відтак Пригожин нагадує Вінні-Пуха, який за допомогою повітряних кульок піднімається до дупла з медом.

Тим часом, 14 березня у Мелітополі Служба безпеки України "передала привіт" Прігожину: вибухом у власному позашляховику знищено місцевого колаборанта Івана Ткача.

Хто не знає, то колаборант Ткач займався перевезення окупантів – і армійців, і "вагнерівців", – а тепер перетворився на VIP-агітатора за Прігожина у потойбічному світі.

Реальність ситуації полягає у тому, що Пригожин насправді сьогодні балансує між судом в Україні як організатор найманців і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.

Не знаємо, що для колишнього кримінальника, якому так і не вдалося нагуляти респектабельність, краще.

Очевидно лише те, що він виявився тимчасовою фігурою на фронті російсько-української війни.

Автор : Євген Магда
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Усі ми чули пропагандистські казки, як нацисти вивозили вантажними вагонами до Німеччини землю з України, але правда виявилася іншою.
19:07
Війна
Цього тижня до заповідника прибув новий директор, якого призначила російська окупаційна влада.
25 березня, 08:55
Війна
Починаючи з березня 2023 року так званою обороною окупованого Кримського півострова керуватиме наближена до путінського кухаря особа.
24 березня, 17:13
Війна
Лівобережний терен тимчасово окупованої Херсонської області буде звільнено від загарбників, зараз фронт потребує інформаційної тиші.
23 березня, 20:13
Війна
Окупанти повідомляють, що в Джанкої постраждали кілька об’єктів, є пошкодження електромереж і поранений чоловік.
21 березня, 10:10
Опінії
Час навічно зупинився для кремлівського бункерного діда. Саме тому він приїхав попрощатися з тимчасовими територіальними надбаннями РФ.
19 березня, 19:15