кадиров відмовився приєднатися до нової інформаційної атаки пригожина

ВІЙНА
19 лютого, 08:30
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Ті, хто мають зв'язки з кремлем, імовірно, можуть відвернутися від пригожина, щоб зберегти своє покровительство

Лідер Чечні рамзан кадиров, схоже, відхилив пропозицію керівника ПВК "Вагнер" євгена пригожина приєднатися до нової інформаційної кампанії проти Міністерства оборони росії.

Як повідомляє медіа агенція Останній Бастіон про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

кадиров відмовився приєднатися до нової інформаційної атаки пригожина_1

Експерти інституту вважають, що кадиров, ймовірно, не пристав на пропозицію пригожина, оскільки сумнівається, що керівник "Вагнера" зможе відновити свій вплив, який зменшується.

В інституті нагадали, що 17 лютого кадиров заявив, що чеченські формування виконуватимуть накази будь-якого командира, призначеного президентом росії володимиром путіним, і що чеченські бойові офіцери мають відмінні, добре скоординовані відносини з Міністерством оборони рф.

Аналітики ISW зазначили, що схвалення кадировим діяльності Міністерства оборони виникло за спробою пригожина заручитися підтримкою глави Чечні за допомогою широко розрекламованого візиту до пораненого командира спецпідрозділу "Ахмат", який відбувся 16 лютого.

"пригожин посилює свою інформаційну кампанію проти Міністерства оборони рф, заявивши 18 лютого, що "Вагнер" не підпорядковується МО і "не має нічого спільного з російською армією".

кадиров, ймовірно, відмовився приєднатися до нової інформаційної атаки пригожина на російське Міністерство оборони, оскільки його офіційні зв'язки з кремлем і позиція в російському уряді є більш вигідними, ніж будь-які політичні відносини з пригожиним.

пригожин намагається залучити на свій бік ультранаціоналістичних діячів у кремлі та російських блогерів, але ті, хто мають зв'язки з кремлем, імовірно, можуть відвернутися від нього, щоб зберегти своє покровительство, - вважають в ISW. 

Читайте також:
Політика
Станом на сьогодні ситуація у нашому географічному регіоні склалася так, що Україна має реагувати дзеркально. На нашому боці сила і правда.
вчора, 18:25
Війна
Війна, вже майже 100 років, це не тільки безпосередньо бої. Війна вже майже 100 років це ще й інформаційний фронт.
31 травня, 17:26
Війна
РФ завалиться всередину себе, породивши не менше десятка мінідержав. Їхні потенційні лідери можуть ворогувати один з одним ядерною зброєю.
26 травня, 21:21
Політика
Історично наболіле в Європі питання політичні популісти натягують дуже не фахово на буденність. З позиції науки це виглядає кумедно.
19 травня, 16:29
Війна
А от хто ж тужить, зрозуміло, що Кремль. Бо його знов опустили, причому двічі за тиждень...
07 травня, 21:08
Війна
Під приводом удару по Кремлю путінський режим може розв'язати собі руки з приводу використання по території України тактичних ядерних ракет.
03 травня, 18:25