кадиров відмовився приєднатися до нової інформаційної атаки пригожина

ВІЙНА
19.02.2023, 08:30
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Ті, хто мають зв'язки з кремлем, імовірно, можуть відвернутися від пригожина, щоб зберегти своє покровительство

Лідер Чечні рамзан кадиров, схоже, відхилив пропозицію керівника ПВК "Вагнер" євгена пригожина приєднатися до нової інформаційної кампанії проти Міністерства оборони росії.

Як повідомляє медіа агенція Останній Бастіон про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

кадиров відмовився приєднатися до нової інформаційної атаки пригожина_1

Експерти інституту вважають, що кадиров, ймовірно, не пристав на пропозицію пригожина, оскільки сумнівається, що керівник "Вагнера" зможе відновити свій вплив, який зменшується.

В інституті нагадали, що 17 лютого кадиров заявив, що чеченські формування виконуватимуть накази будь-якого командира, призначеного президентом росії володимиром путіним, і що чеченські бойові офіцери мають відмінні, добре скоординовані відносини з Міністерством оборони рф.

Аналітики ISW зазначили, що схвалення кадировим діяльності Міністерства оборони виникло за спробою пригожина заручитися підтримкою глави Чечні за допомогою широко розрекламованого візиту до пораненого командира спецпідрозділу "Ахмат", який відбувся 16 лютого.

"пригожин посилює свою інформаційну кампанію проти Міністерства оборони рф, заявивши 18 лютого, що "Вагнер" не підпорядковується МО і "не має нічого спільного з російською армією".

кадиров, ймовірно, відмовився приєднатися до нової інформаційної атаки пригожина на російське Міністерство оборони, оскільки його офіційні зв'язки з кремлем і позиція в російському уряді є більш вигідними, ніж будь-які політичні відносини з пригожиним.

пригожин намагається залучити на свій бік ультранаціоналістичних діячів у кремлі та російських блогерів, але ті, хто мають зв'язки з кремлем, імовірно, можуть відвернутися від нього, щоб зберегти своє покровительство, - вважають в ISW. 

Читайте також:
Політика
Кодло сіоністів стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус. Державне утворення Ізраїль програє дипломатичну війну Палестині.
26 травня, 07:59
Економіка
Вітчизняні олігархи за підтримки столичних чиновників і депутатів свідомо готували до здачі ворогу. Західні політики теж доклалися до цього.
20 травня, 07:12
Політика
Коротко про дві управлінські моделі, які у нас не працюють. А проблема у тому, що до влади дорвалися відверті профани.
19 травня, 17:20
Економіка
Сировинний тип економіки тягне на дно нашу Батьківщину. Цим користуються як олігархи, так і чиновники з депутатами різного рангу.
13 травня, 13:45
Війна
росія стверджує, що на території України вона воює з НАТО. Але насправді піти відкритою війною проти країн Альянсу не наважується.
11 травня, 18:35
Політика
Поки більшість людей у світі стежить за ізраїльсько-палестинським конфліктом, поруч розверзається справжнє пекло. Полум'я розпалює Іран.
09 травня, 19:55