Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами

ВІЙНА
05 лютого, 07:59
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами

Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.

Про цілодобову навалу орди з РФ звітує фронтова пресслужба 93 Окремої механізованої бригади "Холодний Яр", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці Збройних Сил України вгризлися у крицевий Донецький степ і, як можуть з урахуванням наявного боєкомплекту, не дають московитським окупантам просунутися на Захід.

«Піхотинці 93 бригади "Холодний Яр", які стримують атаки ворога на Бахмутському напрямку, не завжди можуть побачити роботу самохідної артилерійської установки 2С3 "Акація". Проте звуки "виходів" і потужні удари по позиціях російських загарбників завжди гріють душу. Адже з кожним снарядом ми все ближче до Перемоги. Слава Україні!», – повідомили у пресслужбі 93 ОМБр.

Воїни-"холодноярівці" уточнюють, що з кожним днем важких боїв на Сході міцнішають, намагаючися ефективно протистояти у кілька разів чисельнішому ворогу із РФ.

Між тим, як уже сповіщав "Останній Бастіон", славетні націоналісти-правосекторівці давно перебувають на вістрі боротьби за нашу свободу, а нині вони – сталевий авангард Сил оборони України.

Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_1
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_3
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_5
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_7
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_9
Читайте також:
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16 вересня, 12:35
Війна
«Ваша довіра – наша сила», – гасло, із яким українські воїни-десантники йдуть у бій проти загарбників, чия техніка гарно палає на сонці.
07 вересня, 20:28
Війна
Східний фронт вирує невпинними боями, наші захисники у марунових беретах успішно знищують скупчення ворожих солдатів і техніки.
01 серпня, 16:51
Війна
Давньоєґипетські боги запанували в українських степах, де вже 10-й рік поспіль точиться нерівна боротьба світла проти темряви.
25 липня, 18:04
Війна
26 травня до складу Військово-морських сил Збройних Сил України прийняли новий малий артилерійський корабель типу "Гюрза".
26 травня, 16:38
Війна
У нас немає жодного права опускати руки, занепадати духом чи тим паче зарано святкувати завершення війни, яка триває.
02 травня, 19:55