Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами

ВІЙНА
05 лютого, 07:59
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами

Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.

Про цілодобову навалу орди з РФ звітує фронтова пресслужба 93 Окремої механізованої бригади "Холодний Яр", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці Збройних Сил України вгризлися у крицевий Донецький степ і, як можуть з урахуванням наявного боєкомплекту, не дають московитським окупантам просунутися на Захід.

«Піхотинці 93 бригади "Холодний Яр", які стримують атаки ворога на Бахмутському напрямку, не завжди можуть побачити роботу самохідної артилерійської установки 2С3 "Акація". Проте звуки "виходів" і потужні удари по позиціях російських загарбників завжди гріють душу. Адже з кожним снарядом ми все ближче до Перемоги. Слава Україні!», – повідомили у пресслужбі 93 ОМБр.

Воїни-"холодноярівці" уточнюють, що з кожним днем важких боїв на Сході міцнішають, намагаючися ефективно протистояти у кілька разів чисельнішому ворогу із РФ.

Між тим, як уже сповіщав "Останній Бастіон", славетні націоналісти-правосекторівці давно перебувають на вістрі боротьби за нашу свободу, а нині вони – сталевий авангард Сил оборони України.

Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_1
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_3
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_5
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_7
Калібр 152-мм – потужний аргумент у боротьбі з окупантами_9
Читайте також:
Війна
Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.
25 лютого, 17:00
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26
Війна
У Збройних силах України з 1 лютого частково змінюють механізм нарахування грошового забезпечення.
31 січня, 18:00
Війна
Поки на Банковій тилові щури хочуть замінити голову найсхіднішого регіону, наші захисники щодня наближають Перемогу над окупантами.
31 січня, 08:32
Війна
Перемога любить старанну підготовку – принцип, який із перших днів широкомасштабної війни дотримуються наші незламні захисники на Сході.
29 січня, 08:12