Камельчуки підняли забрала

Опінії
09.11.2021, 09:07
Камельчуки підняли забрала

Забрала би їх холєра...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

- Я зараз йшла вулицею і почула тітку зі смартфоном:

«Він хороший хлопець, з вакцинованої сім'ї!»

(З розмов)

Протистояння ваксерів з антиваксерами вийшло на формат залпового ураження будь-яких групових цілей по обидва боки від реєстратури ковідної лікарні.

Накрило і гурт бидла, який ніяк не визначить номер чіпу, засадженого підступними докторами Моро в невинні організми захисників конституції, утюжить і класовий прошарок виховательок дитячих дошкільних закладів, примусово покладених «під ніж»  за наказом міністра Ляшка.

Взаємні звинувачення полярних сторін в навколоковідному ідіотизмі наразі вже настільки обґрунтовані, що на їхньому тлі меркне очевидний ідіотизм зеленої влади. Хоч останній і спирається на ще святіше – на голоси пригальмованих чепушил, котрим примарився Іоанн-Спаситель в криворізькому блазневі.  Антиваксерам, на щастя, такої підтримки бракує.

Все ж, наполягаємо: антиваксери і електорат Зеленої Будки (даруйте, асоціювалося з кінематографічним бандитським зеленим фургоном) мають одну соціальну базу – «песиків Павлова». Верховенство спинного мозку у життєдіяльності організму не є розумовою діяльністю – воно інстинктивне: покажи палець – сміються, пуцьку – регочуть, дали силосу – ремигають.

Ілюстрація з київського мітингу принципово нещеплених, пряма мова «жіночки на рефлексах»: «Москва, Питер... Хочу передать братьям-славянам привет. Мне прислали деньги даже с России. Низкий вам поклон за то, что вы нас поддерживаете и понимаете, что мы единый народ, что нас разделили... Все эти года нас стравливали и разделяли специально и навязали нам искуственную войну, которой на самом деле нет...».

Дивіться. Якщо суттєве погіршення стану провідного ідіота України Іллі Киви, яке спричинилося до демонстраційного розстрілу портретів Бандери та Шухевича у день визволення Києва від нацистів, можна пояснити генетикою і осінньою порою – «науковець», як не крути, онук героя Радянського Союзу на довідці, то все ще височенні відсотки підтримки бонвіанчика мають наслідком непорівнянно серйозніші речі – щодобові втрати сотень українців.

Дії зелених майстрів з боротьби проти ковіду були діями услід тупицею. Візьміться за голову і прокоментуйте для себе:

  • аферу із захисними масками на старті пандемії;
  • новосанжарські події (маразматичні з обох боків – як місцевих наляканих «расистів» з камінюччям, так і медійний екстаз Скалецької);
  • індійську показуху «вантажника» Степанова;
  • вгачені і розкрадені на прицвинтарних дорогах мільярди антиковідного фонду;
  • очевидне впадання в дитинство з премією за розробку української вакцини (на чебрецях, чи що?);
  • демонстративне і безкарне ігнорування наближеними до Зе'тіла велюровими слугами карантинних вимог;
  • повний провал інформаційної підтримки вакцинації, яка мала би бути упереджувальною;
  • фіаско влади в боротьбі з фейковими ковідними документами (розбитні працівники мукачівського автовокзалу поставили на потік продаж експрес-тестів за 350 грн./шт. усім бажаючим);
  • дефіцит кисню для реанімацій;
  • «камельчуки» у Верховній Раді і т.п.    

Щодо останнього науковоподібного антиваксера Камельчука. Обабіч цього з юності непевного слуги постав ще один, котрий донедавна був улесливим спікером – ми про Дмитра Разумкова. Ломбардник і новоспечений лідер об'єднання «Розумна політика» захворів короною удруге, бо принципово не щеплювався, хвалькувато козиряючи «перебором антитіл».

Отримав. З короною, як і з політичними уподобаннями, не граються. А встряти ще раз у безнадійну полеміку про способи введення чіпу через голку шприца (це вам не елементарний прохід ранньохристиянського багатія крізь вушко голки!) спонукали, зокрема, безкінечні повтори у телевізійних новинах: «Невідомі в транспорті розповсюджують листівки із закликами проти вакцинації».

Баканов, та зроби ти їх, врешті-решт, відомими! Це ж не Чауса локалізувати. За що тобі, лейтенанте фіговий, мої гроші платять?!
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12 квітня, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19 січня, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08 січня, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Полтава
Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.
11.11.2021, 08:28
Полтава
У 55 медичних закладах Полтавської області можна отримати щеплення від коронавірусу; темпи вакцинації задовільні.
05.11.2021, 09:13