На Полтавщині підрахували поточну кількість вакцинованих громадян

ПОЛТАВА
05.11.2021, 09:13
На Полтавщині підрахували поточну кількість вакцинованих громадян
Фото: НСЗУ

У 55 медичних закладах Полтавської області можна отримати щеплення від коронавірусу; темпи вакцинації задовільні.

Про це інформаційній аґенції "Останній Бастіон" повідомили у пресслужбі Національної служби здоров'я України.

Чиновники стверджують, жителям Полтави на тепер доступні також і послуги мобільних бригад із вакцинації; йдеться про щеплення маломобільних громадян і колективів понад 50 людей.

«Сьогодні 346 тисяч мешканців області вже отримали обидві дози щеплення проти COVID-19, тоді як 458 тисяч – мають першу дозу й скоро також будуть повністю вакциновані. Полтавські медики працюють над вакцинацією дуже активно і це відображається на сумі виплат, яку вони отримали від НСЗУ. Слід нагадати, що і вакцини, і праця медпрацівників уже повністю профінансовані, тож пацієнти не повинні ні за що платити. Єдина турбота – зайти на сайт МОЗ, знайти найближчий пункт вакцинації й чимшвидше отримати своє щеплення», – прокоментували ситуацію у пресслужбі НСЗУ.

Крім того, зазначається, що бригади медиків, які проводять щеплення, не мають права відмовити у вакцинації громадянам України у разі відсутності декларації з сімейним лікарем конкретного медичного закладу.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Кабінет міністрів за погодженням з Офісом Президента нарешті вирішив виділити аж 800 мільйонів гривень на кисневі станції у лікарнях.

Читайте також:
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12 квітня, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19 січня, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08 січня, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Полтава
Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.
11.11.2021, 08:28
Опінії
Забрала би їх холєра...
09.11.2021, 09:07