Карантин – незаконний, вакцинація українців – експеримент влади?

ПОЛІТИКА
14.01.2022, 08:24
Карантин – незаконний, вакцинація українців – експеримент влади?
Фото: Google

Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.

До таких висновків прийшов голова Липовецького районного суду Вінницької області Дмитро Кривенко, інформує агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Главком".

Слугу вітчизняної Феміди підтримали й інші колеги, зокрема Дмитро Пушкарський з Іллічівського міського суду на Одещині, який звинуватив чинний Кабінет міністрів у свідомому "обмеженні конституційних прав і свобод людини та громадянина".

Тобто, уряд Дениса Шмигаля не мав жодних повноважень для запровадження карантину, а тому всі обмеження на тепер є незаконними.

Далі – більше: суддя Пушкарський з Одещини назвав масове антикоронавірусне щеплення справжнім "клінічними випробуваннями над громадянами".

«Вакцинація – експеримент над людьми. Крім того, як відомо, надзвичайний стан в Україні не введено. Відповідно, на сьогодні головний санлікар ще не отримав повноважень ініціювати карантин, а у Кабінеті міністрів не було підстав встановлювати карантин. У зв'язку з вище зазначеним слід стверджувати, що у правовому полі чинного законодавства України карантин не введено», – йдеться у відповідному рішенні колегії Іллічівського міського суду.

Натомість обранці з фракції "слуг неукраїнського народу" з метою "відбілити" незаконні карантинні постанови уряду, вже пропонують підсилити легітимність запроваджених обмежень за допомогою Ради національної безпеки та оборони.

За інформацією видання "Главком", нардепи хочуть, аби РНБО погоджувала запровадження Кабміном карантину у понад 6 областях; для цього конкретні зміни мають внести до відповідних законів.

«Це спільний законопроєкт Міністерства охорони здоров'я, уряду та парламентського комітету здоров'я нації. Чому у нього включили Раду нацбезпеки та оборони? Річ у тім, якщо поглянути на повноваження цього органу, то РНБО вдається у сферу держуправління тоді, коли виникає загроза здоров'ю та життю населенню. У випадку з COVID-19 та протидії вказаному інфекційному захворюванню РНБО виконуватиме свої прямі обов'язки. Буде логічним, щоби представник від РНБО безпосередньо на засіданні Кабінету міністрів висловлював свої міркування під час розгляду питання щодо продовження або скасування карантину», – прокоментував ситуацію "слуга" Юрій Заславський.

Водночас парламентарі також мають намір конкретизувати термін дії самого карантину – за планом, він не має бути довшим за 2 місяці.

Колишній профільний міністр Максим Степанов, який ще торік весною закликав українців масово щеплюватися експериментальними препаратами, нині змінив думку і переконує громадян у необов'язковості вакцинації.

«Схоже на те, що в Україні не залишилося проблем у медичній галузі, "повністю забезпечені кадрами", тому можемо відсторонювати від роботи невакцинованих лікарів. Óн у Франції та США, навпаки, через поширення штаму "Omicron" дозволено працювати медичним працівникам, у яких позитивний тест, але хвороба має ознаки легкого перебігу. І вони лікують хворих із Covid-19, бо катастрофічно не вистачає медичного персоналу. Тому й не дивно, що в Україні через неправильний підхід влади до питання обов'язкової вакцинації від коронавірусної хвороби, суди виносять рішення на користь невакцинованих громадян, яких позбавили роботи. Влада й надалі програватиме такі справи. Чому лікарі не хочуть вакцинуватися? Не тому, що не довіряють вакцинам, а тому, що переважна більшість медичного персоналу перехворіла, багато хто кілька разів. Словом, в Україні спостерігаємо за ідіотською вакцинацією: з одного боку, вони роблять статистику, з іншого – величезними партіями утилізують протерміновані вакцини від Covid-19, які дуже важко нам дісталися», – стверджує Степанов.

При цьому ексурядовець не вказує, що робити тим, хто вже щепився антикоронавірусною вакциною та хто ж із влади відповість за змарновані українцями майже 2 роки перебування у тотальному карантині, за порушення якого правоохоронці виписують кількатисячні штрафи.

Адже, як показує досвід скандинавського королівства Швеція, для того, щоби мінімізувати неминучі економічні збитки від зупинки народного господарства у цілому та закриття сфери послуг зокрема, варто зробити ставку на колективний імунітет, а також покращити стан медичної галузі, аби кількість смертей від коронавірусу не спричинила демографічну кризу.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", в Офісі Зеленського завчасно попередили про повернення України у часи СССР.

Читайте також:
Полтава
Нерестова варта водоймами області триває. Порушники продовжують виловлювати біоресурси, завдаючи чималих збитків природі.
13 травня, 14:56
Полтава
Поціновувач незаконної риболовлі завдав шкоди українським біоресурсам на 175 тисяч гривень. Йому загрожують штрафні санкції.
06 травня, 14:45
Кримінал
Під час розслідування встановлено, що посадовець відібрав у власників транспорт на суму 11 мільйонів гривень. Тепер він постане перед судом.
02 травня, 20:38
Полтава
Жадібність і бажання легкої наживи до в'язниці можуть довести. Порушникам нерестової заборони це доводять до відома вже після затримання.
15 квітня, 08:23
Полтава
В акваторії Кам'янського водосховища правоохоронці впіймали чергового порушника нерестової заборони. Подія сталася неподалік Кременчука.
01 квітня, 20:42
Полтава
Станом на кінець березня в області діє нерестова заборона вилову риби на зимувальних ямах. Правоохоронці здійснюють профілактичні рейди.
22 березня, 08:21