Шляхом Януковича: Зеленський іде на другий термін

ПОЛІТИКА
11.12.2021, 20:04
Шляхом Януковича: Зеленський іде на другий термін

"Найвеличніший лідор сучасності" та його ручні "слуги" підготували українцям власні диктаторські закони, щоби лишитися при владі.

Про це йдеться у матеріалі, підготовленого й оприлюдненого виданням "Дзеркало Тижня", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Уже відомо, що наступного тижня депутати з лав Зе-монобільшості винесуть на друге читання законопроєкт під №4298 про місцеві державні адміністрації, завдяки чому "ґарант" остаточно згорне реформу децентралізації.

Наразі фракція "Слуг народу" запасається додатковими голосами представників так званої парламентської опозиції, щоби спільно "проштовхнути" сумнівний проєкт закону.

У чому суть і небезпека вказаного документа? – Створення жорсткого механізму державного нагляду в особі префекта (фактично, президентського регулювання – прим. ред.) за місцевим самоврядуванням, яке у 2015 році отримало повноваження та фінанси.

«Були прибічники варіанта – прямо прив'язувати до строку повноважень президента й строк повноважень голови адміністрації. Це неправильно, тому що тоді ми робимо префекта не представником держави та президента як посади, а представником президента як персоналії. Законопроєкт це змінює, допомагаючи префекту продовжити працювати й після президентських виборів», – коментував законопроєкт ще у листопаді голова профільного підкомітету Верховної Ради Віталій Безгін.

Проте в Офісі Зеленського вирішили на власний розсуд і прямо прив'язали повноваження префектів до каденції президента з єдиною метою: не дати головам місцевих держадміністрацій бути самостійними гравцями, але постійно знаходитися в орбіті персоналізованої найвищої особи держави.

«Районні та обласні державні адміністрації – це насамперед органи виконавчої влади, які реалізовують (а не формують) політику держави на місцевому рівні. Завдання голів державних адміністрацій/префектів – забезпечити нагляд за законністю в діяльності місцевого самоврядування та не допустити феодалізації країни під парасолькою децентралізації, що визначає їхній статус як державних службовців, який і мав урегулювати закон про МДА», – зазначив один з авторів першої версії законопроєкту, голова Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

Власне, команди префектів нових укрупнених районів стануть однією з основних опор для будь-якого президента, хто захоче переобратися вдруге, а відтак і його партії чи політсили, котра його підтримує.

Зеленський з Єрмаком через своїх придворних глашатаїв Подоляка і Арестовича прямо говорять про намір йти на нову каденцію, тому якнайшвидше ухвалення законопроєкту №4298 – це старт президентської кампанії, де клоуни та кухарки спробують узурпувати владу в Україні. 

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", у Перу підготували проєкту імпічменту для свого "президента Голобородька", який виявився корумпованим популістом.

Читайте також:
Опінії
Закон про медіа впроваджує цензуру до онлайн видань
08 грудня, 10:37
Політика
Друзі Єрмака зайняли високі посади в "Укрнафті", Міноборони, Ощадбанку, Офісі Генпрокурора та "Центренерго".
22 листопада, 08:07
Політика
Патрушев-молодший стане новим, але тимчасовим керівником ресурсної федерації. Московія продовжить заглиблюватися у смутні часи.
01 листопада, 19:18
Світ
За останні 18 місяців у Болгарії пройшли вже четверті парламентські вибори, однак створити урядову коаліцію досі так і не вдалося.
16 жовтня, 19:04
Опінії
Українці, нагадую. Президентом у нас працює Зеленський В.О.
29 вересня, 13:50
Опінії
Канал "Рада" більше не транслювати засідання парламенту. Вказівка буде виконана на 200% і засідання не транслюватимуться навіть у записі.
07 вересня, 19:01