Кім Чен Ин прийняв у себе командирів, які брали участь у боях на Курщині

ВІЙНА
21 серпня, 19:31
Кім Чен Ин прийняв у себе командирів, які брали участь у боях на Курщині

Пообіцяв їм нагороди.

Лідер КНДР Кім Чен Ин прийняв у себе північнокорейських воєначальників, які брали участь у боях в Курській області рф.

Про це повідомляє корейське державне інформагентство KCNA.

Так, Кім Чен Ин прийняв у себе командирів закордонних оперативних військ армії КНДР. Вони, зокрема, доповіли йому про військову діяльність підрозділів збройних сил Північної Кореї в «оперативній зоні за кордоном».

Як пише KCNA, лідер КНДР високо оцінив зусилля північнокорейських військових, що сприяло «звільненню» Курської області рф. Також Кім Чен Ин попросив командирів «передати гаряче бойове вітання» усім бійцям, які брали участь у боях на Курщині.

«Наша армія — героїчна. Тому що вона створена з синів і дочок героїчного народу. Наша армія без залишку показала свою відмінну рису. Такий результат закріпив за нею назву і популярність як найсильнішої в світі армії і дав всім чітке уявлення. Зараз наша армія робить свою і потрібну справу», — заявив він.

Урешті, Кім Чен Ин пообіцяв нагородити командирів, що брали участь в боях на боці росії.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
«Піратський експорт»: окупанти масово вивозять зерно із Запоріжжя через Маріуполь до Ростова.
20 грудня, 10:44
Війна
Його звинуватили у «закликах до терористичної діяльності».
16 грудня, 14:08
Світ
За час агресії російські війська вбили 255 тисяч чеченців, зокрема й 42 000 дітей.
11 грудня, 06:25
Війна
російська окупаційна влада хоче передати частину тимчасово окупованих територій Херсонської області Білорусі.
10 грудня, 06:12
Війна
Зума-Самбудла, будучи депутаткою парламенту ПАР, завербувала близько 20 молодих чоловіків, які ще в липні 2025 року вирушили до росії.
20 листопада, 08:13