Кім Ір Зен Боневтік

ПОЛІТИКА
07 червня, 16:55
Кім Ір Зен Боневтік

Підозрюваний у корупції депутат Зеленського пропонує назвати вулиці ім'ям Бо не втік а.

Нардеп від «Слуги народу» Сергій Кузьміних пропонує перейменувати вулиці декількох громад на честь президента України Володимира Зеленського. З відповідними закликами він звернувся до місцевої влади.

Мова йде про Романівську та Миропільську громади Житомирської області.

«У Житомирській області має бути вулиця Володимира Зеленського...Ініційовані громадські слухання щодо перейменування вулиць, які тематично пов'язані з радянським минулим, і у громадах мого округу. Запропонував перейменувати одну з вулиць у центрі Романівської та Миропільської громад на честь президента України Володимира Зеленського», – написав Кузьміних у Facebook.

Кім Ір Зен Боневтік_1
Кім Ір Зен Боневтік_3

Нагадаємо, що Кузьміних незадовго до початку війни став підозрюваним у кримінальній справі про відкат на 800 тисяч гривень.

Після цього і став фонтанувати «патріотичними» (у його розумінні) ідеями. Наприклад, він пропонував люструвати депутатів, які голосували за Харківські угоди у 2010 році та за «диктаторські закони» у 2014 році, а також саджати торговців, які завищують ціни у воєнний час.

Останній Бастіон пропонує не обмежуватися перейменуванням кількох вулиць в окрузі Сергія Кузьміних. Ім'ям "Бо не втік а" мають бути названі вулиці по всій країні: в кожному місті, селищі, селі... Його ім'ям потрібно називати дитячі садки, школи, лікарні, будинки культури, університети та академії. І в кожному населеному пункті йому потрібно встановити пам'ятник !

«Дурака лелеют, дурака заботливо взращивают, дурака удобряют... Дурак стал нормой, еще немного - и дурак станет идеалом, и доктора философии заведут вокруг него восторженные хороводы. А газеты водят хороводы уже сейчас. Ах, какой ты у нас славный, дурак! Ах, какой ты бодрый и здоровый, дурак! Ах, какой ты оптимистический, дурак, и какой ты, дурак, умный, какое у тебя тонкое чувство юмора, и как ты ловко решаешь кроссворды!.. Ты, главное, только не волнуйся, дурак, все так хорошо, все так отлично, и наука к твоим услугам, дурак, и литература, чтобы тебе было весело, дурак, и ни о чем не надо думать...»

© Аркадий и Борис Стругацкие, «Хищные вещи века»

Читайте також:
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01 серпня, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19 липня, 19:32
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10 липня, 13:45
Війна
МЗС України закликає виключити росію з усіх космічних програм за прапор терористів «ЛНР» на МКС
05 липня, 15:35
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
29 червня, 08:25