Кінцевим бенефіціаром каґалу боневтіка є путін

ПОЛІТИКА
11 квітня, 13:28
Кінцевим бенефіціаром каґалу боневтіка є путін
Фото: Facebook

Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..

Особини, які продовжують вселяти у мозок цільової авдиторії віру, що на чолі з аферистами, кіоскерами українофобами, політичними нездарами й мародерами Україна переможе РФ, працюють на путіна. Це — беззаперечний факт!

І не має значення, підкуплені вони самим Кремлем, працюють на Офіс Президента, що на вулиці Банковій, чи просто бояться зізнатися, як стали співучасниками політичного злочину. А на їхній совісті смерть і кров десятків тисяч співгромадян, пройо*ані території й змарновані економічні ресурси...

Кінцевим вигодонабувачем пошесті під назвою «боневтікство» (читай: політичного авантюризму, нездарності й безвідповідальності прим. авт.) є путін і його банда. Відтак із кожним місяцем це стає все більш і більш очевидним.

Як би це прикро не було визнавати, але історична практика свідчить, що Москву взагалі важко розгромити. Це не вдалося навіть таким потужним політичним утворенням, як I-ша Французька Імперія на чолі із Бонапартом та ІІІ-й Німецький Райх під проводом Гітлера.

У середині XIX століття сукупними силами величезної Британської, вже II-ї Французької та Османської імперії ледве-ледве вдалося відбуксувати її за поребрик, але ненадовго. І зовсім уже було б наївно сподіватися перемогти такого потужного й жорстокого ворога відосиками та спорадичними вилазками на Східну Слобожанщину.

Зробивши собі кар'єри на обригуванні Мінських угод та Іловайських голосіннях, аферисти, мародери та зрадники загнали себе (і разом із собою — цілу країну) в смертельну пастку. Бо в тому становищі, в якому опинилася Україна, після Даниличів і Пьодричів, із тим рівнем міжнародної підтримки, яку їй надали Обами із Меркелями, зробити краще було об'єктивно неможливо.

Але замість того, щоби використати часовий люфт для підготовки до нового раунду протистояння, паразити, зрадники й хитросракі нерезиденти почали розгойдувати суспільство. Все для того, щоби на хвилі штучно створеного обурення увірватися у політичну будівлю й присмоктатися до корита, записати новий актив собі у хвонд — і врешті-решт догралися до кривавого цуґцванґу.

Вервичка злочинів завжди закінчується зашморгом, і якщо найближчим часом її не обірвати, зашморг затягнеться на шиї цілої країни на радість інтервентам і україноненависникам. На 3-й рік масштабної війни ситуативне «єднання» із політичними банкрутами не дало українцям нічого.

Ми перемогли ворога чи хоча б переломили хід війни на свою користь? Ні! У перемогу в якомусь осяжному часовому проміжку, рак путіна, санкції, святу Гааґу вже не вірять навіть вірні зелєнінці.

Ми всі гуртом відбили перший «накат» і отримали передишку для відновлення й накопичення сил, як у 2014-му? — Ні. 2 роки пройшли під мантри «недопущення нового Мінська», спаливши мотивовані резерви, фінанси, техніку, боєкомплект  — маємо економічну дистрофію, проблеми із мобілізацією і гострий дефіцит зброї, а ворог тільки розкручує маховик свого ВПК та міцніше закручує гайки соціальної дисципліни.

Що далі, продовжувати бризкати одне одному в очі «божою росою» і повторювати заяложені мантри про єднання навколо ЗСУ? Певно, краще послати лісом квартальних іванушок сусаніних, чиїми зусиллями країна опинилася у стратегічній безвиході, і не дозволити їм остаточно зіпсувати інформаційний клімат, що напряму впливає на рівень легітимності панівного угруповання.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
вчора, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18
Політика
У Мінцифри заявили, що заборонити військовим грати неможливо, бо проросійські оператори отримують їх дані.
15 травня, 09:13