«Квартал 95» повернув українцям кріпацтво

Опінії
08 квітня, 13:45
«Квартал 95» повернув українцям кріпацтво
Фото: Facebook

Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Депутати, міністри, судді, прокурори, поліціянти, СБУ-шинки й інші силовики, чиновники всіх рівнів, митники, податківці, інспектори. Всі, хто нічого не виробляє, а тільки розподіляє, контролює, перевіряє, забороняє і карає, і живе коштом бюджету, — тобто наших податків.

Підприємці, наймані робітники підприємств, робітники сфери послуг, фермери, селяни, вчені, інтелігенція, журналісти, працівники ЗМІ, ІТ-шники, креативний клас великих міст, діячі культури, — всі, кого ми можемо назвати пересічним народом і громадянським суспільством тримає на собі державу Україна. Це факт.

Всі ті, хто створює продукти, матеріальні та інтелектуальні, надає послуги, робить винаходи, створює робочі місця та додану вартість, платить податки, забезпечує нашу конкурентоздатність і розвиток — вони/ми і є Україна. Кожен по одинці та разом узяті.

А тепер, прочитавши вищенаведене, відверто скажіть:

  • Хто у цій країні панівний клас, а хто кріпаки?
  • Хто хазяєва життя, а хто плантація для збагачення хазяїв?
  • Для кого, ігноруючи закон, дозволено все, а для кого всупереч закону — державний тиск, рекет і бєспрєдєл?
Одним війна, а іншим дерибан? Так не піде!
Читайте також:
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15