Кишенькові депутати Біленького у Диканьці розбазарюють майно громади

ПОЛТАВА
13 червня, 14:55
Кишенькові депутати Біленького у Диканьці розбазарюють майно громади

Новітнім вітчизняним більшовикам надбане дідами й батьками господарство не потрібне. А от гроші (дуже багато грошей) — інша справа.

За повідомленням громадського діяча із Диканьки пана Івана Яременка, депутати селищної ради відмовилися відповідати за долю гідротехнічної споруди у сусідньому селі Орданівка. Мова про земляну греблю і водоскид, що функціонують у складі водосховища площею 61,0678 га.

Так, заступник керівника Диканської окружної прокуратури звернувся до органу місцевого самоврядування в особі секретаря Олега Семка, щоби було визнано належне право власності. Проте депутати від олігархічної політичної сили «Довіра» всіляко саботують пропозицію.

«Виносилося вказане питання на розгляд засідання селищної ради чи ні невідомо. Але відомо, що прокурор звернулася до Полтавського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Диканської селищної ради в інтересах держави в особі Диканської територіальної громади про:

  • визнання протиправною бездіяльність Диканської селищної ради щодо набуття права власності на безхазяйне майно в Орданівці;
  • зобов'язання Диканської селищної ради вчинити дії, спрямовані на набуття права власності на безхазяйне майно шляхом звернення із заявою про взяття на облік до органу, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно;
  • розміщення оголошення про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік у друкованих засобах масової інформації щодо гідротехнічної споруди.

За моїми відомостями, позовну заяву суд прийняв до розгляду, відкрив провадження та призначив підготовче судове засідання 17.VII.2024 на 10:00 у приміщенні Полтавського окружного адмінсуду. Отже, представники депутатів-більшовиків селищної ради, а, можливо, і вони самі судяться не лише з посадовими особами селищної ради, а й з державними органами, що свідчить про їх відповідну (не)компетенцію», — зауважив Іван Яременко.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що Диканська влада виконує закони на словах, а на ділі... повний швах! Колишній районний центр Полтавщини давно втратив привабливість для туристів. 

Читайте також:
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
14 липня, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
14 липня, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39
Полтава
Охочих узяти участь у тендері зі спорудження підземного укриття не знайшлося. Влада міста розмірковує над новою пропозицією.
30 червня, 08:12