Китай – головний спонсор російської війни

СВІТ
10 лютого, 20:14
Китай – головний спонсор російської війни
Фото: Nikkei Asia

Диктаторський режим комуністів у Пекіні давно перестав приховувати свою участь у воєнній агресії проти України на боці Москви.

Черговим красномовним свідченням цього відомості, оприлюднені провідним рупором китайської пропаганди "Global Times", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наближені до Сі Цзіньпіна чиновники прямо говорять про те, звідки у ресурсної федерації московії гроші на здійснення геноцидної війни в Україні.

В уряді КНР заявили, що з 2023 року "стабілізаційний фонд" РФ складатиметься з рублів, золота та (увага!) китайських юанів, а це – 60% "фінансової подушки" для російської економіки.

Фактично, у Пекіні перестали приховувати, хто сьогодні є основним спонсором широкомасштабної агресії на Сході Європи; тобто, комуністичний Китай і ніхто більше.

Водночас за інформацією, оприлюдненої японською пресою, стало відомо, що віднедавна режим у КНР також почав поступово надавати ще й військову підтримку своєму васалу у Москві для підкорення України.

У зв'язку з вищевикладеним офіційному Києву слід невідкладно розірвати всі (а не тільки дипломатичні – прим. ред.) відносини з Пекіном і задля безпеки вивезти із континентального Китаю наших громадян.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, доки Росія не припинить щоденні бомбардування міст, напади на цивільні об'єкти, вбивства жінок і дітей, – говорити з нею немає про щó.

Читайте також:
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25 жовтня, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24 жовтня, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07 жовтня, 22:54
Політика
Що чи кого треба обляпати червоною фарбою у Полтаві, аби місцеві депутати спрямували бюджетні кошти на поміч нашим фронтовикам?
20 липня, 18:45
Економіка
Очільниця російського Центрального банку разом із чинною головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ відвідали Тегеран.
25 травня, 16:01
Світ
Партнери та союзники України зобов'язані підвищити рівень власного щорічного фінансування оборони та безпеки до 2,5% ВВП.
04 квітня, 17:33