Китаїзація орбанівської Угорщини на марші

СВІТ
14 квітня, 12:45
Китаїзація орбанівської Угорщини на марші
Фото: Renew:Europe

На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.

Такі відомості безпосередньо з урядових кабінетів у столиці Угорщини оприлюднило видання Renew:Europe. З'ясувалося, Віктор Орбан і Сі Цзіньпін уклали угоду про появу у Будапешті спеціальних загонів китайської поліції, підпорядкованої посольству Піднебесної.

Робиться це нібито для того, щоби силовики товариша Сі мали кращу змогу впоратися із контролем за своїми громадянами, які перебувають на чужині. Уряд Орбана не вважає подібний крок здачею національних інтересів китайському сюзерену, який узявся фінансувати режим у Будапешті.

В Європейському парламенті навіть спалахнув скандал, але швидко з'ясувалося, що у багатьох країнах континенту давно існують китайські поліційні дільниці: від Хорватії до Ірландії. Каральні органи КНР діють там, де компактно проживає китайська громада, тобто у великих європейських містах, як Берлін чи Амстердам.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як у Будапешті створено Управління захисту суверенітету. Воно стежитиме, щоби місцеві політики та журналісти не отримували гроші з-за кордону.

Читайте також:
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27
Війна
Білоруський диктатор будує під Сочі величезну резиденцію
01 травня, 10:00
Політика
Відмова у наданні консульських послуг громадянам України — аналог гранати, яку кидали у совєцькому флоті вслід тим, хто стрибнув із корабля.
25 квітня, 13:43
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07
Опінії
Одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — борги. Комуністичний режим довів країну до ручки...
26 березня, 13:36
Опінії
Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.
20 березня, 15:10