Кияни закликали Кличка демонтувати пам'ятник Пушкіну

ІСТОРІЯ
28 вересня, 07:00
Кияни закликали Кличка демонтувати пам'ятник Пушкіну
Фото: Facebook

Трубадур клаптикової імперії зла ефіопського походження поважно сидить у середмісті української столиці, а владі Києва знову не на часі.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав відомий громадський діяч і член правління Національного українського молодіжного об'єднання "НУМО" Олег Слабоспицький.

Він переконує, Алєксандр Пушкін є символом російського імперіалізму, позбавившись якого Києву стане легше жити й не притягувати більше ні "хороших", ані тим паче "поганих русскіх".

«Черговим клієнтом нашого флешмобу "#ЗнесиМенеПовністю" став пам'ятник російському поетові Пушкіну на столичному проспекті Перемоги. Він, як ніхто інший, уособлює "вєлікого могучєго русского язика", маркером "русского міра" та ідентичності. У своїх творах Пушкін заперечував навіть можливість української державності та відверто пропагував українофобію, ненависть до українців і поляків. Десятки міст і обласних центрів давно познімали пам'ятники та бюсти Пушкіну у своїх містах у перші місяці повномасштабного вторгнення. Але в Києві досі лишаються аж 10 пам'ятних знаків, які увічнюють пам'ять цього символу росії», – наголосив Олег Слабоспицький.

Київський громадський діяч додає, декомунізація почалась очищенням насамперед від Владімірів Лєнінів, відтак дерусифікація має початися з очищення України саме від Пушкінів.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Геннадій Труханов і Віталій Кличко не хочуть прощатися з "русскім міром", навіть попри російську агресію і геноцид українців.

Кияни закликали Кличка демонтувати пам'ятник Пушкіну_1
Читайте також:
Війна
Як законно зносити пам’ятники російським ідолам
02 листопада, 12:55
Опінії
Цілком імовірно, що взнаки дається його минуле як продюсера олігархічного телеканалу "1+1". Хоча не слід відкидати й латентну українофобію.
04 жовтня, 08:09
Політика
Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.
23 липня, 18:18
Опінії
Повернення місту атомників на Миколаївщині історичної ідентичності та первісної назви – справа своєчасна, потрібна, але копітка і терниста.
17 липня, 09:23
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Історія
Ріже вухо і серце крає! Оцю битву ми ведемо за Сєвєродонецьк чи Сіверськодонецьк, за місто на росії чи все-таки в Україні?..
16 червня, 19:18