Київ під надійним захистом, – заява 112 бригади ТрО ЗСУ

ВІЙНА
05.07.2022, 21:15
Київ під надійним захистом, – заява 112 бригади ТрО ЗСУ

Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.

Із відповідною заявою виступила 112 бригада Територіальної оборони міста Києва, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

У повідомленні йдеться про те, що військовослужбовці вказаного підрозділу Збройних Сил України готові до будь-якого розвитку подій, враховуючи постійну небезпеку з Півночі, тобто території Білорусі.

«Частина бійців 112 бригади Територіальної оборони міста Києва залишається і несе бойове чергування на своїх укріплених рубежах столиці. Ті військовослужбовці, які не залучені до бойового чергування – щоденно проходять тренування і бойову підготовку. Це заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, тактики бою у місті, протитанкової підготовки тощо. Тому, що більшість наших військовослужбовців – це кияни, мотивовані й патріотичні добровольці з-поміж цивільних, які у перші дні повномасштабної російської агресії проти України зголосилися до лав 112 бригади.

Нині, після 130 днів повномасштабної російської агресії, наші добровольці стали справжніми військовослужбовцями та злагодженим військовим підрозділом. Вони продовжують на щоденних тренуваннях відточувати свою військову майстерність. Хочемо нагадати, що війна, яку веде російська федерація проти України, не закінчилася, і тому розслаблятися зарано! Закликаємо киян з розумінням поставитися до певних обмежень, які покладають на нас обставини військового часу», – зазначили на Facebook-сторінці 112 бригади ТрО ЗСУ.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", селяни Пирятинської громади Полтавської області під час недільного ярмарку зібрали кошти для ЗСУ.

Читайте також:
Опінії
Звертаємося до Вас, пане генерале, допомогти повернути досвідченого вояка на фронт.
01 травня, 14:30
Опінії
За такий короткий час в системі мобілізації нічого принципового змінити не можна.... Треба було думати набагато раніше
28 квітня, 15:38
Новини
Зеленський дослухався до ініціативи "Правого сектору" та дав розпорядження відправляти на фронт військових комісарів, що дискредитували себе
28 квітня, 14:10
Війна
Куди зник 501 батальйон морпіхів: невідомі обставини полону
28 квітня, 12:17
Опінії
Який суд може припинити вакханалію беззаконня у 206 окремому батальйоні ТрО, який входить до складу 241 окремої бригади ТрО?
27 березня, 10:15
Опінії
Одного з кращих комбатів ЗСУ знімають з посади за інтерв'ю "Вашингтон пост", де він наголошує на покращенні підготовки мобілізованих солдат
16 березня, 19:32