Київ під надійним захистом, – заява 112 бригади ТрО ЗСУ

ВІЙНА
05 липня, 21:15
Київ під надійним захистом, – заява 112 бригади ТрО ЗСУ

Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.

Із відповідною заявою виступила 112 бригада Територіальної оборони міста Києва, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

У повідомленні йдеться про те, що військовослужбовці вказаного підрозділу Збройних Сил України готові до будь-якого розвитку подій, враховуючи постійну небезпеку з Півночі, тобто території Білорусі.

«Частина бійців 112 бригади Територіальної оборони міста Києва залишається і несе бойове чергування на своїх укріплених рубежах столиці. Ті військовослужбовці, які не залучені до бойового чергування – щоденно проходять тренування і бойову підготовку. Це заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, тактики бою у місті, протитанкової підготовки тощо. Тому, що більшість наших військовослужбовців – це кияни, мотивовані й патріотичні добровольці з-поміж цивільних, які у перші дні повномасштабної російської агресії проти України зголосилися до лав 112 бригади.

Нині, після 130 днів повномасштабної російської агресії, наші добровольці стали справжніми військовослужбовцями та злагодженим військовим підрозділом. Вони продовжують на щоденних тренуваннях відточувати свою військову майстерність. Хочемо нагадати, що війна, яку веде російська федерація проти України, не закінчилася, і тому розслаблятися зарано! Закликаємо киян з розумінням поставитися до певних обмежень, які покладають на нас обставини військового часу», – зазначили на Facebook-сторінці 112 бригади ТрО ЗСУ.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", селяни Пирятинської громади Полтавської області під час недільного ярмарку зібрали кошти для ЗСУ.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Я ношу цей шеврон тому, що він частина моєї військової форми. Це знак бригади в якій я служу.
19 вересня, 15:05
Війна
У вільний від бойових дій час українські захисники наполегливо тренуються відкидати ворогів з укріплених позицій і зачищати місцевість.
06 вересня, 19:09
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.
12 липня, 18:12
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45