Селяни Пирятинської громади під час ярмарку зібрали кошти на ЗСУ

ПОЛТАВА
04.07.2022, 08:13
Селяни Пирятинської громади під час ярмарку зібрали кошти на ЗСУ

22 тисячі 700 гривень – саме таку суму перераховано кожному з дванадцятьох жителів Грабарівки, які прямо зараз захищають Україну.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на сайті Пирятинської міської ради, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що кошти на потреби неназваних військовослужбовців Полтавщини зібрали напередодні, 3 липня, під час благодійного ярмарку у селі.

Як розповіла староста Грабарівки, до участі у заході долучилося багато мешканців громади – як дорослі, так і діти, – небайдужих до долі нашої Батьківщини.

«Сільські господині продавали власну випічку, майстрині-рукодільниці – плетені та вишивані вироби, навіть дітлахи продавали вироби, виготовлені власноруч. Активну участь у проведенні ярмарку взяли ТОВ "Руда" та Грабарівський психоневрологічний інтернат. Дякуємо кожному, хто долучився. Разом ми – велика сила і разом переможемо», – йдеться у звіті Пирятинської міськради.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", про добрі справи говорити – себе не поважити, гасло, яким послуговується у побуті полтавський благодійник Саркіс Авакян.

Читайте також:
Політика
Німецькі урядовці, депутати й політики тверезіють на очах, окрім федерального канцлера, який досі вірить у "мирні домовленості" з агресором.
15 вересня, 19:06
Опінії
І не кожному із нас пощастить померти до кінця війни, щоби не бачити, а що ж буде потім. А потім буде забуття...
08 серпня, 21:10
Війна
Оборонці України висловлюють щиру подяку керівництву та працівникам УСБУ у Полтавській області
07 серпня, 16:20
Опінії
Покажіть, що Україна – демократія. Де шануються права, долається корупція і розвиваються інститути.
06 серпня, 08:47
Війна
Британські пілоти мають реальний потенціал здолати росіян у повітрі
15 липня, 11:46
Війна
Касетні боєприпаси, які США відправлять до України, будуть сумісні з 155-мм гаубицями.
08 липня, 07:36