Половина населення ПАР живе за межею бідності

ЕКОНОМІКА
26 січня, 06:07
Половина населення ПАР живе за межею бідності
Фото: The Times | Live

Найголовніший союзник КНР і РФ на «чорному континенті» є відмінним прикладом того, який рівень життя може бути за «соціальної держави».

Красномовним свідченням є оприлюднена виданням The Times статистика суспільно-господарчого становища у Південноафриканській республіці. Ця країна вже три десятиліття під владою чорних расистів і ліваків, які не здатні працювати, натомість жебрають.

З'ясувалося, станом на 1 січня 2024 року понад половина населення ПАР (а це 31 мільйон осіб із 62,5 мільйона — прим. ред.) отримує від держави грошову допомогу. Фактично, мова про цілком працездатні молоді верстви суспільства, які беруть, але нічого не дають натомість.

До 2020 року 18 мільйонів жителів ПАР жили виключно завдяки пенсійному забезпеченню, допомозі із безробіття та інвалідності. Проте під час коронавірусної пандемії уряд проросійського президента Сиріла Рамафоси запровадив грант, збільшивши кількість залежних від держави людей на цілих 11 мільйонів.

Програма планувалася як тимчасова підтримка для громадян, які постраждали від Covid-19, але заявки на отримання гранту приймаються і до нині, а влада жебрає на це кошти відразу у кількох донорів: перш за все у КНР і ВООЗ. Чому просто не припинити виплати, — в уряді Рамафоси не дають відповіді.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» укотре нагадує читачам про те, що нині 3/4 африканських країн, де панує бідність і голод, на глухо пов'язані із московією, маючи відповідні військові угоди. Тож, може хай кремлівський бункерний дід їх і годує?

Половина населення ПАР живе за межею бідності_1
Читайте також:
Світ
Бразильська преса, радіо і телебачення стають філіями Відділу пропаганди Центрального комітету Комуністичної партії Китаю. Далі буде гірше.
07 квітня, 20:46
Опінії
Той, хто вірить китайцям, — дурень. Той, хто вірить китайським комуністам — дурень у кубі. Тож, думайте!
20 березня, 20:24
Політика
На тлі нової хвилі боротьби з корупціонерами Комуністична партія Китаю цементує владу диктатора. Сі Цзіньпін стає реінкарнацією Мао Цзедуна.
17 січня, 06:08
Історія
Літо 1921 року... Минуло три роки і вісім місяців від часу захоплення бандою більшовиків влади на згарищі держави Романових.
11 січня, 21:33
Світ
Чинний китайський диктатор є унікальною історичною постаттю сам по собі. На відміну від васала путіна, Сі Цзіньпін не мавпує попередників.
14.12.2023, 08:15
Економіка
Завдяки навіки спочилому Генрі Кіссинджеру китайський режим навчився жити в умовах капіталізму. Тепер Пекін здатен купувати техногігантів.
30.11.2023, 18:33