КНР мусить зникнути з мапи світу, як і РФ

ЕКОНОМІКА
07.11.2022, 20:36
КНР мусить зникнути з мапи світу, як і РФ
Фото: Google

Для цього процесу є всі передумови, перш за все торгово-економічні та геополітичні, але Пекін цупко тримається за уявну гегемонію.

Цьогоріч у жовтні китайський експорт істотно скоротився, призвівши до падіння купівельної спроможності тамтешніх громадян, інформує видання "Financial Times".

Зазначається, що наперекір очікуванням аналітиків, глобальне економічне уповільнення та внутрішні коронавірусні обмеження вдарили по торговельному балансу Піднебесної, чия влада до всього ще й сприяє російській агресії проти України.

На сьогодні відомо, що експорт із КНР скоротився на 0,3% за місяць порівняно з тим же періодом минулого року, а це значно нижче прогнозів економістів, які очікували зростання на 4,5%.

Відповідно до митних даних, стверджується у матеріалі "Financial Times", оприлюднених у понеділок, 7 листопада, імпорт також скоротився на 0,7%, не виправдавши очікувань зростання на 0,1%.

«Це перше скорочення експорту у доларах США в річному обчисленні з травня 2020 року, коли більша частина світової економіки перебувала у ранній хвилі Covid-19. Торговельний баланс країни за місяць становив $85,15 млрд проти прогнозів у $95,95 млрд. Указане зниження є ще одним свідченням кінця експортного буму епохи пандемії, який підживив економіку КНР, коли обмежені країни по всьому світу скуповували електронні товари китайського виробництва.

Сьогодні, заглядаючи вперед, слід вважати, що експорт буде падати далі протягом наступних кварталів. Китайська економіка виявилася не сильною, як звітували на зовні підлеглі Сі Цзіньпіна. Вона радше нагадує мильну бульбашку. Зміни у світовому споживанні, які підштовхнули попит на споживчі товари під час пандемії, ймовірно, продовжать слабшати, а КНР увійде в рецесію», – висновується у матеріалі "Financial Times".

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що комуністичний режим Китаю пропонує співробітникам TikTok на росії релокацію в інші країни

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.
25 березня, 21:13
Світ
Бразильський клуб замирення української жертви з російським воєнним злочинцем-агресором імені Луїза Інасіу да Силви почав роботу.
25 березня, 16:29
Світ
Цікаво спитатися у Надзвичайного і Повноважного Посла України Ірини Венедіктової, чому швейцарська влада відверто підігрує агресору?
12 березня, 17:23
Світ
Уряд Об'єднаного Королівства заборонив китайським державним компаніям брати участь в тендерах, які стосуються програм відновлення України.
02 березня, 16:49
Опінії
BAE Systems накопичила 3 ​​мільярди фунтів стерлінгів готівкою, і пан Вудберн сказав, що це дозволило їй робити «довгострокові ставки».
26 лютого, 13:10
Світ
Американські дипломати та спеціальні служби визнали його таким, що заслуговує на довіру і представляє потенційний інтерес для Вашинґтона.
14 лютого, 17:20