КНР мусить зникнути з мапи світу, як і РФ

ЕКОНОМІКА
07.11.2022, 20:36
КНР мусить зникнути з мапи світу, як і РФ
Фото: Google

Для цього процесу є всі передумови, перш за все торгово-економічні та геополітичні, але Пекін цупко тримається за уявну гегемонію.

Цьогоріч у жовтні китайський експорт істотно скоротився, призвівши до падіння купівельної спроможності тамтешніх громадян, інформує видання "Financial Times".

Зазначається, що наперекір очікуванням аналітиків, глобальне економічне уповільнення та внутрішні коронавірусні обмеження вдарили по торговельному балансу Піднебесної, чия влада до всього ще й сприяє російській агресії проти України.

На сьогодні відомо, що експорт із КНР скоротився на 0,3% за місяць порівняно з тим же періодом минулого року, а це значно нижче прогнозів економістів, які очікували зростання на 4,5%.

Відповідно до митних даних, стверджується у матеріалі "Financial Times", оприлюднених у понеділок, 7 листопада, імпорт також скоротився на 0,7%, не виправдавши очікувань зростання на 0,1%.

«Це перше скорочення експорту у доларах США в річному обчисленні з травня 2020 року, коли більша частина світової економіки перебувала у ранній хвилі Covid-19. Торговельний баланс країни за місяць становив $85,15 млрд проти прогнозів у $95,95 млрд. Указане зниження є ще одним свідченням кінця експортного буму епохи пандемії, який підживив економіку КНР, коли обмежені країни по всьому світу скуповували електронні товари китайського виробництва.

Сьогодні, заглядаючи вперед, слід вважати, що експорт буде падати далі протягом наступних кварталів. Китайська економіка виявилася не сильною, як звітували на зовні підлеглі Сі Цзіньпіна. Вона радше нагадує мильну бульбашку. Зміни у світовому споживанні, які підштовхнули попит на споживчі товари під час пандемії, ймовірно, продовжать слабшати, а КНР увійде в рецесію», – висновується у матеріалі "Financial Times".

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що комуністичний режим Китаю пропонує співробітникам TikTok на росії релокацію в інші країни

Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11