КНР мусить зникнути з мапи світу, як і РФ

ЕКОНОМІКА
07.11.2022, 20:36
КНР мусить зникнути з мапи світу, як і РФ
Фото: Google

Для цього процесу є всі передумови, перш за все торгово-економічні та геополітичні, але Пекін цупко тримається за уявну гегемонію.

Цьогоріч у жовтні китайський експорт істотно скоротився, призвівши до падіння купівельної спроможності тамтешніх громадян, інформує видання "Financial Times".

Зазначається, що наперекір очікуванням аналітиків, глобальне економічне уповільнення та внутрішні коронавірусні обмеження вдарили по торговельному балансу Піднебесної, чия влада до всього ще й сприяє російській агресії проти України.

На сьогодні відомо, що експорт із КНР скоротився на 0,3% за місяць порівняно з тим же періодом минулого року, а це значно нижче прогнозів економістів, які очікували зростання на 4,5%.

Відповідно до митних даних, стверджується у матеріалі "Financial Times", оприлюднених у понеділок, 7 листопада, імпорт також скоротився на 0,7%, не виправдавши очікувань зростання на 0,1%.

«Це перше скорочення експорту у доларах США в річному обчисленні з травня 2020 року, коли більша частина світової економіки перебувала у ранній хвилі Covid-19. Торговельний баланс країни за місяць становив $85,15 млрд проти прогнозів у $95,95 млрд. Указане зниження є ще одним свідченням кінця експортного буму епохи пандемії, який підживив економіку КНР, коли обмежені країни по всьому світу скуповували електронні товари китайського виробництва.

Сьогодні, заглядаючи вперед, слід вважати, що експорт буде падати далі протягом наступних кварталів. Китайська економіка виявилася не сильною, як звітували на зовні підлеглі Сі Цзіньпіна. Вона радше нагадує мильну бульбашку. Зміни у світовому споживанні, які підштовхнули попит на споживчі товари під час пандемії, ймовірно, продовжать слабшати, а КНР увійде в рецесію», – висновується у матеріалі "Financial Times".

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що комуністичний режим Китаю пропонує співробітникам TikTok на росії релокацію в інші країни

Читайте також:
Війна
Гібридна війна загрожує НАТО серйозними втратами та дестабілізує Європу
03 січня, 10:13
Економіка
Внесені 16 грудня поправки ЄС до торгових обмежень спонукали діяти уряд альпійської держави. Швейцарський нейтралітет тріскається по швах.
25.12.2024, 21:49
Економіка
Канцлери Герхард Шрьодер та Анґела Меркель діяли не в інтересах своїх співгромадян. Монад чверть століття Берлін свідомо догоджав Москві.
15.12.2024, 18:41
Світ
Гельсинкі закликає інші західні столиці утриматися від накидання Києву свого досвіду. Нинішня ситуація суттєво різниться від подій 1940-х.
15.12.2024, 12:56
Економіка
Комуністичний Китай першим здійснив хід конем, не сподіваючись на милість США. Новому-старому господарю Білого дому доведеться відповідати.
06.12.2024, 07:19
Економіка
Новий-старий президент США серйозно налаштований боротися із засиллям КНР у світі. Проте як досвідчений бізнесмен здатен вигідно домовитися.
21.11.2024, 14:45