КНР повторить долю ізгоя РФ через погрози захопити Тайвань

СВІТ
27.10.2022, 09:54
КНР повторить долю ізгоя РФ через погрози захопити Тайвань
Фото: Taiwan News

Глобальна підтримка оборони та безпеки острівної Китайської республіки зростає, натомість позиції континентального Китаю різко падають.

До такого висновку прийшли співробітники аналітичного відділу незалежного медіацентру "Taiwan News", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Фахівці у галузі національної безпеки та оборони з Тайбею переконують, уряди Кенії, Австралії, Ніґерії, Японії, Швеції, США, Великої Британії, Данії та Індії підтримують захист острівної демократії різними можливими засобами у разі, якщо КНР нападе.

Негативне ставлення до комуністичного Китаю, як виявилося, спостерігається не тільки в Європі, але й у деяких регіонах Азії та Африки, бо Пекін став на бік російських окупантів.

«Багато країн показали доволі різке падіння прокитайських настроїв, причому у Польщі фіксується найбільше зниження – з 46% до 24%. Інші ж країни демонтують наступні показники: Франція – було 36%, а стало 17%; Німеччина – 30% і 13% відповідно; Індія – 32% і 11% відповідно; Італія – 41% і 24% відповідно; Мексика – 48% і 23% відповідно; Бразилія – 59% і 11% відповідно. Цілком очевидно, таке негативне ставлення до Китаю в основному можна пояснити пандемією. Понад 80% жителів ЄС і США вважають її джерелом коронавірусу саме КНР, а до 40% у багатьох країнах Латинської Америки та Азії підозрюють, що ця хвороба виникла у китайській лабораторії або була створена китайськими науковцями.

Іншим важливим фактором, що сприяє глобальному погіршенню настроїв щодо Китаю, є порушення Пекіном прав людини. Особливо це стосується терору та репресій спрямованих проти етнічних меншин (уйґурів, тибетців, казахів) і політичних дисидентів. За 2 каденції диктатора Сі Цзіньпіна китайський комуністичний режим помістив сотні тисяч своїх власних громадян, або навіть більше, у масові концентраційні, де жінок і чоловіків не ханської національності примусово стерилізують», – висновується в аналізі медіацентру "Taiwan News".

Окремо уточнюється, що Вашинґтон пообіцяв відстояти суверенітет і демократичну державність острівної Китайської республіки, якщо континентальний Китай під проводом диктатора Сі Цзіньпіна тільки спробує напасти на Тайвань.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що комуністичний режим у Піднебесній заплатить свою високу ціну за підтримку російської воєнної агресії проти України.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Будь-яка війна, якщо вона масштабна, приводить до зміни балансів. Адже сучасна війна ніколи не обмежується двома противниками.
22 березня, 20:13
Світ
Атаки, можливо, здійснюватимуться за кількома напрямками.
22 березня, 08:01
Світ
У разі, якщо Україна не зможе захистити свою незалежність, у поляків не залишиться іншого вибору, як вступити у конфлікт проти Росії.
19 березня, 21:29
Політика
З трибуни російської Державної Думи знову лунають гучні заяви про готовність на словах розпочати те, що вже 9 років і так триває.
02 березня, 20:05
Війна
Чим більше українські захисники відвойовують наших земель, тим активніше настає прозріння у стані ворога, особливо серед цивільних.
01 березня, 21:10
Війна
Вночі російські окупанти атакували територію України дронами типу Shahed
27 лютого, 07:51