КНР закликав ЄС до «вирішення конфлікту в Україні»

СВІТ
05.12.2022, 18:09
КНР закликав ЄС до «вирішення конфлікту в Україні»
Фото: The Standard

Наново "коронований" диктатор комуністичного Китаю схиляє голову Європейської Ради до зради "миру у всьому світі" ціною наших життів.

Про це стало відомо журналістам суспільного телемовника "Euronews" на зустрічі Сі Цзіньпіна з Шарлем Мішелем, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

"Обнулений" голова КНР переконаний, що брюссельська бюрократія та дипломатія "зможуть знайти управу на Київ", аби міжнародна ситуація не набула ознак нової глобальної війни.

У розмові з Шарлем Мішелем Сі Цзіньпін прямо сказав, що «тільки Європейський союз здатен вирішити конфлікту в Україні», мовляв, «слід діяти шляхом політичних заходів – на користь всіх країн Євразії, уникнувши подальшого розгортання ескалації та експансії кризи».

Прикметно, що про жодну участь свого молодшого партнера (de facto вже покірного васала – прим. ред.) з московського Кремля в агресії проти нашої країни лідер китайських комуністів не згадав, адже тоді доведеться змінювати не тільки риторику, а й геополітичний вектор Піднебесної.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", світова економіка зміщується від Сполучених штатів Америки та Європейського союзу до Азії, де давно сформувався потужний кластер.

Читайте також:
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54
Політика
Російські агенти впливу активно працюють в країнах Сходу. Головна мета — зменшити рівень підтримки України та посіяти українофобію.
08 листопада, 14:10
Політика
На думку юдеїв-антисіоністів, антисемітизм є «киснем для Ізраїлю». Цей «кисень» використав для появи єврейської держави теоретик сіонізму.
07 листопада, 13:26
Війна
Обласний центр, який знаходиться за 50 кілометрів від передової, досі насичений колаборантами. Російська агентура сама себе демаскує.
05 листопада, 20:02