КНР закликав ЄС до «вирішення конфлікту в Україні»

СВІТ
05.12.2022, 18:09
КНР закликав ЄС до «вирішення конфлікту в Україні»
Фото: The Standard

Наново "коронований" диктатор комуністичного Китаю схиляє голову Європейської Ради до зради "миру у всьому світі" ціною наших життів.

Про це стало відомо журналістам суспільного телемовника "Euronews" на зустрічі Сі Цзіньпіна з Шарлем Мішелем, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

"Обнулений" голова КНР переконаний, що брюссельська бюрократія та дипломатія "зможуть знайти управу на Київ", аби міжнародна ситуація не набула ознак нової глобальної війни.

У розмові з Шарлем Мішелем Сі Цзіньпін прямо сказав, що «тільки Європейський союз здатен вирішити конфлікту в Україні», мовляв, «слід діяти шляхом політичних заходів – на користь всіх країн Євразії, уникнувши подальшого розгортання ескалації та експансії кризи».

Прикметно, що про жодну участь свого молодшого партнера (de facto вже покірного васала – прим. ред.) з московського Кремля в агресії проти нашої країни лідер китайських комуністів не згадав, адже тоді доведеться змінювати не тільки риторику, а й геополітичний вектор Піднебесної.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", світова економіка зміщується від Сполучених штатів Америки та Європейського союзу до Азії, де давно сформувався потужний кластер.

Читайте також:
Політика
Башкир з походження колишній прислужник кремлівського бункерного щура Аббас Галлямов розкритикував ідею демонтажу Росії.
вчора, 07:40
Політика
Рим ніколи не воював сам на сам з Москвою і воювати проти неї зараз також не збирається, бо це суперечить національним інтересам Італії.
30 січня, 08:13
Війна
"Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню"
21 січня, 11:18
Війна
Кремлю не йметься через вроджену стійкість української нації, здатної захистити власну самостійність. Ворог взявся за брудні фейки.
16 січня, 18:22
Війна
Попри провали в Україні, «спецоперацію» автори методички називають «успішною»
31.12.2022, 20:25
Війна
Диктаторський режим Аляксандра Лукашенка змушує солдатів строкової служби дивитися пропагандистські ТБ-ролики по 4 години поспіль.
31.12.2022, 06:59