КНР закликав ЄС до «вирішення конфлікту в Україні»

СВІТ
05.12.2022, 18:09
КНР закликав ЄС до «вирішення конфлікту в Україні»
Фото: The Standard

Наново "коронований" диктатор комуністичного Китаю схиляє голову Європейської Ради до зради "миру у всьому світі" ціною наших життів.

Про це стало відомо журналістам суспільного телемовника "Euronews" на зустрічі Сі Цзіньпіна з Шарлем Мішелем, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

"Обнулений" голова КНР переконаний, що брюссельська бюрократія та дипломатія "зможуть знайти управу на Київ", аби міжнародна ситуація не набула ознак нової глобальної війни.

У розмові з Шарлем Мішелем Сі Цзіньпін прямо сказав, що «тільки Європейський союз здатен вирішити конфлікту в Україні», мовляв, «слід діяти шляхом політичних заходів – на користь всіх країн Євразії, уникнувши подальшого розгортання ескалації та експансії кризи».

Прикметно, що про жодну участь свого молодшого партнера (de facto вже покірного васала – прим. ред.) з московського Кремля в агресії проти нашої країни лідер китайських комуністів не згадав, адже тоді доведеться змінювати не тільки риторику, а й геополітичний вектор Піднебесної.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", світова економіка зміщується від Сполучених штатів Америки та Європейського союзу до Азії, де давно сформувався потужний кластер.

Читайте також:
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
13 червня, 12:37
Світ
Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.
10 червня, 08:25
Світ
Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.
09 червня, 15:12
Світ
Кремль знову розмахує своєю ядерною палицею. Проте, який насправді у неї фізичний стан, невідомо навіть самим московитам.
05 червня, 06:25
Політика
Усесвітньовідомий вітчизняний боксер знову опинився у центрі скандалу. Дуже полюбляє Вася Ломаченко бруднитися українофобією.
17 травня, 13:41
Опінії
Чим гірші справи на фронті, тим більше придворні акини закликають не вірити інформації з фронту, а вірити ЗелеМарафону
13 травня, 17:03