Кого призначили на посади регіональних очільників СБУ?

Опінії
20.07.2022, 08:18
Кого призначили на посади регіональних очільників СБУ?
Фото: Facebook

Вітчизняні спеціальні служби потребують цілковитого реформування, а не показової для західних партнерів ротації калік-корупціонерів.

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Сумщина. Едуард Федоров є полковником СБУ, був керівником управлінь СБУ у Луганській та Донецькій областях.

Полтавщина. Іван Рудницький працював в управлінні СБУ Закарпатської області. Він керував структурою з 1 липня 2019-го року.

Закарпаття. Євген Борзілов раніше очолював обласне управління СБУ в Полтавській області. Батько Євгена Борзілова народився у Волгоградській області російської федерації.

Він – військовик, який був контррозвідником у відділі полтавської в/ч 34105. Віктор Борзілов на той час активним користувачем «Однокласників», де постійно публікував світлини з купою родичів.

Дніпропетровщина. Лисака Сергія начальником Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області. Раніше він був очільником Житомирського СБУ.

Отже, мораль. Посовали ліжка в борделі.
Читайте також:
Політика
Проєкт закону про Державний бюджет України не передбачає фінансування на геологію у 2024 році. Спеціальний фонд теж не передбачений.
22 вересня, 18:23
Політика
Висуванець вітчизняних соросят на посаді міністра освіти та науки разом із заступниками «забув» про екзамен. Урядовцю чхати на солов'їну.
21 вересня, 19:16
Політика
Верховна Рада звільнила Шуфрича, обвинуваченого у державній зраді, з посади голови Комітету із питань свободи слова. Є альтернатива.
20 вересня, 16:52
Політика
...А цей проєкт ми назвемо «колючий тариф». І не треба сміятися, тема серйозна та перспективна!
19 вересня, 16:41
Війна
За потреби ресурсна федерація московії може навіть китаїзуватися, аби виконати завдання, поставлене кремлівським бункерним дідом.
12 вересня, 16:00
Війна
Військово-політичне керівництво України загралося у "перемогу за 2-3 тижні" та "визволення Криму вже цього літа", ситуація нині патова.
10 вересня, 18:45