Кого призначили на посади регіональних очільників СБУ?

Опінії
20 липня, 08:18
Кого призначили на посади регіональних очільників СБУ?
Фото: Facebook

Вітчизняні спеціальні служби потребують цілковитого реформування, а не показової для західних партнерів ротації калік-корупціонерів.

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Сумщина. Едуард Федоров є полковником СБУ, був керівником управлінь СБУ у Луганській та Донецькій областях.

Полтавщина. Іван Рудницький працював в управлінні СБУ Закарпатської області. Він керував структурою з 1 липня 2019-го року.

Закарпаття. Євген Борзілов раніше очолював обласне управління СБУ в Полтавській області. Батько Євгена Борзілова народився у Волгоградській області російської федерації.

Він – військовик, який був контррозвідником у відділі полтавської в/ч 34105. Віктор Борзілов на той час активним користувачем «Однокласників», де постійно публікував світлини з купою родичів.

Дніпропетровщина. Лисака Сергія начальником Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області. Раніше він був очільником Житомирського СБУ.

Отже, мораль. Посовали ліжка в борделі.
Читайте також:
Політика
Комуністичний Китай досі лишається найбільшим партнером України в Азії, хоча давно мав би перейти у розряд потенційних ворогів.
26 вересня, 20:54
Опінії
Перерозподіл бюджетних видатків на користь оборони і скорочення решти витрат під час війни – неминуче і необхідне.
17 вересня, 18:14
Політика
Тому те, що його досі немає в Україні – це справжня катастрофа для вітчизняної освітньої системи, особливо під час війни.
05 серпня, 17:34
Опінії
Скільки має загинути бійців "Азова", щоби тактична група у складі Збройних Сил України почала отримувати бойові виплати?..
14 липня, 19:23
Опінії
Серед чиновників Міністерства освіти та науки України панує "дух українофоба" Дмитра Табачника. І це попри 129 добу 8-річної війни з росією!
02 липня, 18:22
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12