Кого призначили на посади регіональних очільників СБУ?

Опінії
20.07.2022, 08:18
Кого призначили на посади регіональних очільників СБУ?
Фото: Facebook

Вітчизняні спеціальні служби потребують цілковитого реформування, а не показової для західних партнерів ротації калік-корупціонерів.

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Сумщина. Едуард Федоров є полковником СБУ, був керівником управлінь СБУ у Луганській та Донецькій областях.

Полтавщина. Іван Рудницький працював в управлінні СБУ Закарпатської області. Він керував структурою з 1 липня 2019-го року.

Закарпаття. Євген Борзілов раніше очолював обласне управління СБУ в Полтавській області. Батько Євгена Борзілова народився у Волгоградській області російської федерації.

Він – військовик, який був контррозвідником у відділі полтавської в/ч 34105. Віктор Борзілов на той час активним користувачем «Однокласників», де постійно публікував світлини з купою родичів.

Дніпропетровщина. Лисака Сергія начальником Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області. Раніше він був очільником Житомирського СБУ.

Отже, мораль. Посовали ліжка в борделі.
Читайте також:
Полтава
Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.
06 червня, 21:46
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Опінії
Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.
15 травня, 20:36
Війна
Замість розбудови оборонних укріплень на кордоні із РФ і Білоруссю влада готувалася до шашликів. Нині криваві шашлики смажать у Вовчанську.
15 травня, 13:43
Політика
Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...
06 травня, 07:01