Коли РФ відчепиться від України?

Опінії
24 січня, 13:22
Коли РФ відчепиться від України?
Фото: Facebook

Всі ці вихованці пушкінів, достоєвських, толстих і йому подібних — ще ті шовіністи. «Глибинний народ» бажає крові — Кремль задовольняє його.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Дмітрій Мєдвєдєв хоч і полюбляє потужно заливати сливу — інколи видає цікаві речі для роздумів та для прискіпливої уваги. Тривалий час продавав себе Заходу як договороздатний і демократичний, тому інколи варто звернути увагу, а на тижні алкоголік Діма в тєлєгє вивалив лонгрід: «Що мають робити українці, аби, буцімто, не було війни».

Перше: «Існування України смертельно небезпечне для українців. І я маю на увазі аж ніяк не тільки нинішню державу, бандерівський політичний режим. Я говорю про будь-яку, абсолютно будь-яку Україну».

РФ турбує наша суб'єтність, наша державність і наша демократія. Тому кожен клоп-самозванець, який влаштовує качі з ЗСУ, армією та ЗМІ тут ізсередини — a priori союзник РФ.

«Чому? Наявність самостійної держави на історичних російських територіях тепер буде постійним приводом для відновлення військових дій», — пише Діма.

Що це значить? Що розмови про «надо просто перестать стрелять», «нет никакой разницы», «сойдёмся посредине», «надо просто изменить закон о мове и не трогать Пушкина», — які пишно цвітуть донині — то самообман і дуже хворий наратив, який завжди вилазить боком нам.

Друге: «Імовірність нової сутички зберігатиметься невизначено довго. Практично завжди. Ба більше, існує 100%-ва ймовірність нового конфлікту, які б папірці про безпеку не підписував Захід із маріонетковим київським режимом. Його не зупинить ні асоціація України з ЄС, ні навіть вступ цієї штучної країни до НАТО. Це може статися і через 10, і через 50 років».

Тобто нам нікуди не подітися від мілітаризації суспільства, — коли навіть твоя собака знатиме основи тактмеду і самооборони. Нікуди не подітися від розвитку нормального ВПК у колабах із західними союзниками та самостійно і точно — варто буде зекономити на зєлємарафонах і моніторингах заради утримання війська.

Власне, мене збентежило інтерв'ю Володимира Зеленського, який заявив англійськомовному новинному ресурсу, що «не бачить причин» у додатковій поетапній мобілізації про запас ще 500 тисяч осіб. В якій країні Зеленський збирається лишатися президентом і балотуватися на 2 термін?

Тим часом алкоДімон вірить, шо українців можна буде упхати знову до тюрми народів, аби український людський ресурс став тією рушійною силою, яка втілить плани путіна, оголошені багато років у Мюнхені. Про контроль над Східною Європою знову:

«Як би вони [українці — прим. ред.] не ненавиділи російське керівництво одного дня нібито виберуть не вічно воювати й помирати, а жити у «великій спільній державі». Ну, як було за СССР».

Ця велика спільна держава покромсала буквально кожну родину нинішнього військовго, лідера суспільних думок, рушіїв змін — ми знаємо ціну цій державі!

Кілька днів тому я їхала як кокон шовкопряда на зйомку. Таксист впізнав мене по тембру голосу і завів цікаву розмову — двометровий чоловік у дермантині, родом із слобожанського шматка Луганщини.

Він виявився дуже начитаним співрозмовником і коротко переповів хорошу аналогію від репресованої бабусі, які після відсидки в таборах запхали на шахти. Коли йому було шість — він учив Пушкіна і пішов розказати віршика бабусі.

Бабуся ж сказала, що дасть йому пояснення, що таке роскультура: «Знай, росія — це ведмідь. Їхня культура це гімно на попі. Всі любителі їхньої культури — зелені мухи, які літають над тим лайном. Ти муха?».

Дуже прикро, що наш доморощений Черчиль та його менеджер не зрозуміли, що просто так цькувати армію і годувати народ казками, що не так страшна окупація, як поетапна мобілізація прозапас — це стріляти собі в ноги. І свідомо ви несвідомо помагати Дімону та Ко втілити бажане у дійсне.

Читайте також:
Опінії
Україна знову зазнала масованого удару. Прильоти по всій території країни. Руйнування, жертви, у Харкові сильні пожежі. Хто це бачив?
11 квітня, 10:33
Світ
Офіційні делегації Палестинської та Ізраїльської держав приїхали у Доху. Тут розпочинаються перемовини сторін щодо припинення вогню.
18 березня, 12:34
Опінії
Активізація бойових дій уздовж всієї лінії зіткнення, в тому числі і на кордоні з Республікою Білорусь — не за горами.
28 лютого, 18:29
Опінії
Ваше місце на командних пунктах бригад, яким ставлять завдання в Авдіївці.
15 лютого, 16:45
Позиція
Зеленський під час війни обезголовив армію.
12 лютого, 15:05
Опінії
Прямим наслідком відставки Дугласа Макартура стала фактична поразка США в Корейській війні.
03 лютого, 12:10