Колону мобілізованих окупантів виявили у Криму

ВІЙНА
06.09.2023, 21:51
Колону мобілізованих окупантів виявили у Криму
Фото: Атеш

Російські загарбники не припиняють звозити своє "гарматне м'ясо" до тимчасово окупованого Кримського півострова.

Одну із колон щойно мобілізованих росіян помітили вітчизняні партизани, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на рух "Атеш".

Як вдалося з'ясувати нашим підпільникам, пересувається особовий склад окупаційно-терористичного контингенту РФ у тентованих вантажівках "Урал" і Камаз".

«Агенти руху "Атеш" зафіксували колону мобілізованих зі всієї Росії у Криму на ділянці траси Е97 "Джанкой-Феодосія". Колона налічувала 9 вантажівок "Урал" та 1 вантажівку "Камаз". Такий склад розрахований на 400 осіб, що дорівнює загальновійськовому батальйону. Ймовірно солдати прямують у бік фронту», – заявили українські партизани.

Як і очікувалося, злочинний окупаційно-терористичний режим РФ продовжує силою мобілізувати та відправляти на забій покірних і мовчазних чоловіків, готових убивати українців.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як після нещодавніх спалахів "вогняної бавовни", влаштованої українськими захисниками, росіяни вирішили перестрахуватися.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11