Командувати військами ОДКБ у Казахстані буде генерал, який воював проти України

ВІЙНА
07 січня, 14:51
Командувати військами ОДКБ у Казахстані буде генерал, який воював проти України
Фото: google

Андрій Сердюков — керівник операції по захопленню Росією у 2014 році території АР Крим

 Росія призначила командувати російськими військовими та іншими силами ОДКБ у Казахстані генерала, який керував бойовиками у війні проти України.

Керувати силами «Організації договору про колективну безпеку» у Казахстані призначено командувача Повітрянодесантних військ РФ генерал-полковника Андрія Сердюкова.

У 2015 році голова Служби безпеки України повідомив ім’я командувача на той час угруповання російських окупаційних військ на Донбасі.

«Командувачем угруповання російсько-окупаційних військ на Донбасі є начальник штабу Південного військового округу ЗС РФ генерал-полковник Андрій Сердюков, який діє під прізвищем “Сєдов”», – розповів у 2015 році голова СБУ Василь Грицак.

 За даними ГУР МОУ, Андрій Сердюков — керівник операції по захопленню Росією у 2014 році території АР Крим.

Командувати військами ОДКБ у Казахстані буде генерал, який воював проти України_1

4 жовтня 2016 року призначений командувачем Повітрянодесантними військами Збройних сил Росії.

Тодішній глава СБУ зазначив, що до Сердюкова керівництво управлінням здійснював командувач 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу, генерал-лейтенант Андрій Гурульов.

Грицак також додав, що штабом угруповання військ керує командувач 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу ЗС РФ генерал-лейтенант Сергій Соломатін.

Нагадаємо, 6 січня російські сили Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) прибули до Казахстану. До складу сил ОДКБ у Казахстані увійдуть підрозділи збройних сил Росії, Білорусі, Вірменії, Таджикистану та Киргизької Республіки.

До складу російських сил у Казахстані, якими буде командувати генерал, входять підрозділи 45-ї окремої бригади спецназу ПДВ, 98-ї повітряно-десантної дивізії ПДВ та 31-ї окремої бригади ПДВ.

 

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Війна
На тлі невдач окупантів на Харківщині командування армії агресора змінило основний напрямок, тепер це – Лисичанськ і Сєверодонецьк.
13 травня, 19:23
Кримінал
Необільшовицька практика випаленої землі, здійснювана сьогодні московитами на Півдні України, набула загрозливих масштабів.
08 травня, 08:12
Кримінал
Як кажуть у народі, не зерном єдиним прагнуть розжитися російські необільшовики на тимчасово окупованій ними території України.
05 травня, 21:34
Політика
Дегенерати, котрі щільно оточили хворого бункерного щура з усіх боків, – одна з численних бід російської федерації. А їх – леґіон!
30 квітня, 09:21
Історія
Одвічний цивілізаційний та екзистенційний ворог України – московія – продовжує здійснювати наругу над нашою історичною спадщиною.
25 квітня, 20:37
Війна
На тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники та колаборанти активізували підготовку до "референдуму".
21 квітня, 07:01