Кому УРСР наша, тому й Зеленський – герой

ПОЛІТИКА
30 липня, 17:23
Кому УРСР наша, тому й Зеленський – герой
Фото: Укрінформ

Уряд, де етнічні українці майже не представлені, не може бути своїм. Він не відображає національних інтересів і прагнень нашого народу.

Якщо анархічна й розбещена більшість не буде слухати свідому українську меншість, вона буде слухати чужинців. Російську, європейську, американську, китайську, африканську більшість.

Аджу у світовому вимірі оті 73% становлять мізерний мізер і їхнє свавілля буде дуже швидко вкорочене більш багатими, численними й організованими спільнотами. Без будь-яких сантиментів.

Вільнюський саміт НАТО був наочним тому прикладом. Скільки б наше Боневтікало не тупало ніжками, не цвірінькало гнівно у Твітторі, не намагалося шантажувати поважне євроатлантичне паньство, воно отримало рівно стільки, скільки йому вважали за потрібне дати.

А ще, капцем по писку в якості бонусу.

І добровільна й принципова відмова державницької частини суспільства від непарламентських форм політичної боротьби і жорстко вертикальних форм організації не несе в собі нічого істинно морального й великодушного, бо віддає країну і її населення на поталу чужим людям.

І не питайте потім – «А нам, таким слухняним, таким культурним, таким правильноголосуючим за що це все?». За те, що навіть не спробували поборотися як слід за свою державу.

Межею свавілля внутрішніх анархістів і паразитів є чужі народи. І наслідком повалення національних лідерів є не воля, а жахливе рабство у чужих спільнотах.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Опінії
Колись найвеличнішому лідору з Кривого Рогу не вдалося підкупити московита Алєксандра Маслякова. Нині взявся за американця Руперта Мердока.
21 листопада, 21:30
Політика
Президенту нічого і нікого боятися. Крім послужливих ідіотів.
18 листопада, 10:25
Політика
Віктор Хоренко дізнався про своє звільнення зі ЗМІ.
04 листопада, 07:25
Блоги
Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.
03 вересня, 21:39
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?
06 серпня, 07:25