Кому УРСР наша, тому й Зеленський – герой

ПОЛІТИКА
30.07.2023, 17:23
Кому УРСР наша, тому й Зеленський – герой
Фото: Укрінформ

Уряд, де етнічні українці майже не представлені, не може бути своїм. Він не відображає національних інтересів і прагнень нашого народу.

Якщо анархічна й розбещена більшість не буде слухати свідому українську меншість, вона буде слухати чужинців. Російську, європейську, американську, китайську, африканську більшість.

Аджу у світовому вимірі оті 73% становлять мізерний мізер і їхнє свавілля буде дуже швидко вкорочене більш багатими, численними й організованими спільнотами. Без будь-яких сантиментів.

Вільнюський саміт НАТО був наочним тому прикладом. Скільки б наше Боневтікало не тупало ніжками, не цвірінькало гнівно у Твітторі, не намагалося шантажувати поважне євроатлантичне паньство, воно отримало рівно стільки, скільки йому вважали за потрібне дати.

А ще, капцем по писку в якості бонусу.

І добровільна й принципова відмова державницької частини суспільства від непарламентських форм політичної боротьби і жорстко вертикальних форм організації не несе в собі нічого істинно морального й великодушного, бо віддає країну і її населення на поталу чужим людям.

І не питайте потім – «А нам, таким слухняним, таким культурним, таким правильноголосуючим за що це все?». За те, що навіть не спробували поборотися як слід за свою державу.

Межею свавілля внутрішніх анархістів і паразитів є чужі народи. І наслідком повалення національних лідерів є не воля, а жахливе рабство у чужих спільнотах.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Опінії
Але якого біса хвалитися там, де розплачуватися доведеться ще й нашим онукам?
06 липня, 17:52
Світ
Довіра до Зеленського з боку населення низки країн Європи і США в порівнянні з минулим роком знизилась.
03 липня, 11:23
Політика
На наступну міждержавну зустріч планують запросити «видатних розвідниць» Ксюшу Манекен, Евеліну Андрієвську та інших ескортниць
02 липня, 16:20
Опінії
Мінекономіки офіційно викотило цифру обсягу тіньової економіки України. Ця цифра складає 40%.
28 червня, 11:55
Опінії
Нереальні заяви, які вдарять по іміджу держави та Зеленського вже в грудні
11 червня, 18:55
Політика
На день журналістики дуполизи із Главкома охрестили Зеленського «світовим лідером».
07 червня, 09:00