Космач як невивчений урок Нових Санжарів

ПОЛІТИКА
09 лютого, 20:12
Космач як невивчений урок Нових Санжарів
Фото: Facebook

Українці досі не навчилися керувати власними емоціями, а тим паче тримати себе у руках. Ворог це знає, використовуючи на свою користь.

А пам'ятаєте, як рівно 4 роки тому у Нові Санжари привезли людей, евакуйованих із Китаю на початку пандемії. В одному з ізольованих санаторіїв на Полтавщині вони повинні були проходити карантин.

У результаті все вилилося в стихійний протест і жбурляння каменюк в автобус із жінками й дітьми. Проведені тоді дослідження чітко вказали на те, що страх, емоційна напруга та недовіра громадян до влади була майстерно використана підбурювачами з-поміж прихильників уже забороненої ОПЗЖ.

Це і називається операцією із рефлексивного контролю.

А тепер, увага, російські спеціальні служби в українському інформаційному просторі активно працюють із приводу теми демобілізації. Поза всяким сумнівом це не ІПСО, а реальна проблема.

Це не дезінформація, а брак комунікації та пояснень, як вирішувати проблему із боку уряду. Це не гнусня винувата в такому результаті — так було у Нових Санжарах, так було у Космачі.

Тож, це ми «зробили їх разом». Ми виявили, що російські бот-мережі та оператори можуть активно працювати в уже наявній екосистемі комунікацій дружин українських військовослужбовців, з метою максимального підняття градусу емоцій, спрямування гніву і ненависті на когось конкретного.

Те, що відбулося днями у Космачі — не має відношення до ІПСО, забудьте, будь ласка, цей термін. Але, це не говорить про те, що русня не доклалася до створення передумов цієї події.

Повторю те саме, що й казав раніше: ні ЦПД із новим керівником і YouTube-роликами, ні ЦСКІБ фз брошурами і Twitter на цю мить не можуть ніяк вплинути на такого роду атаки. До певної міри, це може зробити телемарафон, але у нього немає такої задачі...

Космач як невивчений урок Нових Санжарів_1
Автор : Дмитро Золотухін
Читайте також:
Опінії
Можливо, українці зараз — це таке собі суспільство Пітер Пенів, які не хочуть дорослішати. Інакше кажучи, самовпевнена нація-напівфабрикат.
07 квітня, 09:37
Світ
Поки сектанти-неоєванґелісти у США проповідують сіонізм, здоровий глузд бере гору. Цьому сприяють докази геноциду палестинців у Ґазі.
27.12.2023, 12:45
Політика
І поки критична кількість громадян не набуде повноти бачення проблем, ми будемо програвати битву за битвою. Така нині дійсність...
19.11.2023, 12:06
Війна
Зашкарубле українське суспільство не розуміє потреб мінливого фронту. Влада ж відмовляється відірватися від корита, бо війна все спише.
15.10.2023, 15:00
Війна
В українському суспільстві досі панує совєцьке тлумачення війни, перемогу в якій здобувають «гарматним м'ясом». Але це відверта помилка!
22.09.2023, 20:45
Опінії
Українські захисники дали час не для видовищ, а для підготовки кожного для битви. На жаль, у тилу не всі це розуміють і усвідомлюють...
13.09.2023, 16:00