​«КоЗел – перемога Путіна»©

02 квітня, 17:57
ПОЛТАВА

Притомні підписники «Эха Москвы» давно просять сисадмінів прибрати зі свого ліберального сайту записного ворога України, кримського блогера Алєксандра Горного – більше лайна на «братню» сусідку виливають лише Соловйов з Кисельовим та Захарова із Скабеєвою.

Вже не один раз і ми зарікалися заходити на блог запутінця, бо після відвідин того нужника навіть до розумних речей, викладених на «Ехо», виникає спорадична відраза. Цього разу шукали на російських сайтах відгуків на наші вибори. Відгуків стільки, що здається «вибирали» знову президента Росії. Звісно, думки різні. З елементами здорового глузду – де-не-де, решта – виття родичів Табакі.

Рекомендуємо, затуливши носа, уважніше придивитися до тексту Горного, оскільки саме цей одіозний коментар є об'єктивною ілюстрацією, імхо, російського поцінування феномену Зеленського в українському політикумі.

https://echo.msk.ru/blog/amountain/2399073-echo/

Цей просякнутий ненавистю до України імперець навіть до заголовку («На украинских выборах уверенно победил Владимир Путин») залив свою неприкриту зверхність, мовляв, вас, малоросів, упевнено за націю не вважають. Горний стверджує, що останні роки увесь український політичний порядок денний формував їхній цар і він же зшив нашу розпанахану країну. За своїми лекалами.

Поскрипуючи зубами, визнаємо – очманілий кримнашівець багато в чому таки має рацію. Справді, інспіроване, проплачене, інформаційно підтримане, кадрово забезпечене РФ весняне українське загострення набуло загальнонаціонального масштабу – під машкарою демократичного вибору нам нахабно впарили свого петрушку (з ім'ям "Петро" у цьому контексті маріонетка не має нічого спільного).

Зустрічаємо знайомого малого підприємця з приполтавських хуторів. Підхихикуючи, роботящий посполитий похвалився інсайдерською інфою: у його рідному селі Петро Порошенко набрав 3,5 відсотка, Володимир Зеленський – 38. Оскільки знайомий хихикав безособово, ми теж не уточнювали його персональну диспозицію, обмежилися очевидним: «Так-так, ідіотизм не має меж…». Щоб не втрачати ще одного доброго знайомого, удавши заклопотаність, автор похапцем потис натруджену правицю приятеля і бігцем повернувся до невтішних думок про безкінечне українське дежавю…

До ворога Горного. Виношені висновки кримнашівця свідчать лише про перебування Горного (і, на жаль, все ще переважної більшості підданих Блідої Молі) у безмежно віддалених від реалій України сферах.

Російський блогер називає Порошенка «лідером партії війни». Може, тому що Президент солідно фінансував своїми власними коштами Збройні Сили України? Якби ж тому. У цьому була б якась логіка.

Перевертаючи усе з ніг на голову і плутаючи грішне з праведним, невисихаючий запоребрик свято вірить у бурятський заслін намірам правосекторної хунти захопити Ростов з Кубанню, у розіп'ятих хлопчиків і снігурів, як невинних жертв канібалізму зголоднілих укропів, у підняті на гора із шахтних глибин воєнторгу танки з буками, у бізнес Рошену на донбаській крові.

Воно би й нехай. Сусіднє буття настільки переплетене з небилицями, що чергове видіння потьмареного розуму не вартує уваги. Що з юродивого візьмеш? Не за всяку провину києм у спину. Та ондечки на телеекрані – статистика.

Шановні, це лише ми – 16 відсотків активного українського електорату – маячню щодо внесення прізвища путіна до українського виборчого бюлетеня, що автоматично зробило б його президентом Малоросії, вважаємо маячнею. Але ж 11,58% прибулих на дільниці співвітчизників (?) саме вождя «ЗаЖОП'и» вважають Мойсеєм і, за Маяковським, говорять Бойко, а мають на увазі путіна.

Насамкінець, ще вибране з Горного:«…мне кажется, что Путинская стабильность гораздо лучше, чем такие демократические качели. Всё чётко, понятно, предсказуемо и не надо тратить нервы на глупые надежды и ожидания».

Хтось знає, де і чи лікують некрофілію? Мо', поможемо цвинтарному придурку?

Вадим Демиденко

Читайте також:
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
вчора, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
вчора, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
вчора, 08:35
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08 грудня, 08:31