Кремль агітує узбеків і таджиків їхати на фронт убивати українців

ВІЙНА
19.04.2023, 16:51
Кремль агітує узбеків і таджиків їхати на фронт убивати українців

Після того, як реклама війни у метро, трамваях і автобусах Москви зазнала фіаско, російська диктатура перейшла до адресної пропаганди.

Тепер уродженцям країн Середньої Азії, котрі перебувають у РФ як дешева робоча сила, роздають у руки брошури про "користь" від участі у "спеціальній військовій операції".

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на соціальні мережі, де викладено зразки зухвалої агітації геноциду українців.

Як з'ясувалося, напередодні мусульманського свята Ураза-Байрам представники міністерства оборони нападу та агресії РФ почали роздавати брошури узбецькою та таджицькою стали біля мечетей.

Фактично, Кремль в особі "маршала"-оленяра Сєргєя Шойгу закликає так званих "інородців" (тобто, узбеків і таджиків – прим. ред.) іти служби по контракту в обмін на отримання російського громадянства.

Наразі невідомо, чи виявив хто із вихідців із Середньої Азії бажання добровільно стати "гарматним м'ясом" окупаційно-терористичного контингенту ресурсної федерації московії в Україні, але очевидно, подібний тиск на них посилюватиметься.

Будьмо відвертими, для хижацького Кремля люди завжди були, є і будуть дешевим витратним матеріалом, з яким не рахують a priori, тож не важливо його походження: Узбекистану, Бурятія чи Іран.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що авторитарний режим теперішньої РФ упевнено і вперто наслідує найганебніші практики доби СССР.

Читайте також:
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
13 червня, 12:37
Світ
Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.
10 червня, 08:25
Світ
Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.
09 червня, 15:12
Світ
Кремль знову розмахує своєю ядерною палицею. Проте, який насправді у неї фізичний стан, невідомо навіть самим московитам.
05 червня, 06:25
Політика
Усесвітньовідомий вітчизняний боксер знову опинився у центрі скандалу. Дуже полюбляє Вася Ломаченко бруднитися українофобією.
17 травня, 13:41