Кремль агітує узбеків і таджиків їхати на фронт убивати українців

ВІЙНА
19 квітня, 16:51
Кремль агітує узбеків і таджиків їхати на фронт убивати українців

Після того, як реклама війни у метро, трамваях і автобусах Москви зазнала фіаско, російська диктатура перейшла до адресної пропаганди.

Тепер уродженцям країн Середньої Азії, котрі перебувають у РФ як дешева робоча сила, роздають у руки брошури про "користь" від участі у "спеціальній військовій операції".

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на соціальні мережі, де викладено зразки зухвалої агітації геноциду українців.

Як з'ясувалося, напередодні мусульманського свята Ураза-Байрам представники міністерства оборони нападу та агресії РФ почали роздавати брошури узбецькою та таджицькою стали біля мечетей.

Фактично, Кремль в особі "маршала"-оленяра Сєргєя Шойгу закликає так званих "інородців" (тобто, узбеків і таджиків – прим. ред.) іти служби по контракту в обмін на отримання російського громадянства.

Наразі невідомо, чи виявив хто із вихідців із Середньої Азії бажання добровільно стати "гарматним м'ясом" окупаційно-терористичного контингенту ресурсної федерації московії в Україні, але очевидно, подібний тиск на них посилюватиметься.

Будьмо відвертими, для хижацького Кремля люди завжди були, є і будуть дешевим витратним матеріалом, з яким не рахують a priori, тож не важливо його походження: Узбекистану, Бурятія чи Іран.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що авторитарний режим теперішньої РФ упевнено і вперто наслідує найганебніші практики доби СССР.

Читайте також:
Політика
Після знищення потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного.
05 вересня, 18:14
Війна
Репресивно-пропагандистська машина, запущена у 2000-х роках Владіміром Путіним, відновила найогидніші прояви тоталітаризму минулого.
30 серпня, 19:36
Опінії
За заперечення російського геноциду українців потрібна кримінальна відповідальність в Європі. Тільки це зупинить парад симпатиків агресора.
29 серпня, 18:35
Війна
Чинний володар Росії-Московії воліє перевершити своїх кумирів-попередників, тому не цурається використовувати брудну від крові пропаганду.
25 серпня, 17:28
Політика
Увага! Українофоби у мережі магазинів "Віват Канцелярія".
23 серпня, 19:43
Політика
За посередництва проросійського диктатора Алєксандра Лукашенка у Мінську створили міжнародне гніздо ручних "антифашистів".
19 серпня, 17:27