Кремль активував своїх «сплячих агентів» у країнах Балтії

КРИМІНАЛ
23 лютого, 14:55
Кремль активував своїх «сплячих агентів» у країнах Балтії

Наш спільний ворог прагне загарбання земель усіх слабких сусідів. Якщо росіян не зупинити в Україні, вони прийдуть у Риґу, Прагу, Берлін.

Про це свідчить гучне затримання Службою державної безпеки Латвії підозрілого громадянина Естонії із паспортом РФ. Як зазначається, чоловік системно займався вандалізмом пам'яток історії та культури у країнах Балтії.

У латвійській спецслужбі уточнюють, що іноземець діяв за завданням ФСБ або ГРУ ГШ РФ, наразі тривають допити та досудове розслідування. Власник відразу двох паспортів — російського та естонського — плюндрував меморіали латвійським воїнам, полеглим за свободу у 1918-1922 і 1940-1946 роках.

Іноземця затримали ще 8 лютого на контрольно-пропускному пункті Патернієкі, що на кордоні із Білоруссю. Але тільки зараз керівництво латвійської спецслужби виступило із наступною публічною заявою:

«29 січня 2024 року вказана особа, діючи за вказівкою своїх московських кураторів, осквернила пам'ятний знак «Захисникам Курземського укріпленого району — воїнам Латиського леґіону», обливши його червоною фарбою. Проти підозрюваного порушено кримінальну справу за надання допомоги російським спецслужбам у діях, спрямованих проти національної безпеки Латвії. До чоловіка застосовано запобіжний захід у вигляді арешту».

Також медіаагенція «Останній Бастіон» раніше повідомляла про те, що поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.

Читайте також:
Війна
ЇЇ метою було створення російських сфер впливу в Європі.
29 березня, 11:42
Війна
Позаторік Європа почала кампанію із вигнання російських шпигунів, а тепер вони повертаються мстити. Буде кривава лазня.
07 березня, 12:27
Політика
Українофоб Андрій Деркач квартирує у білоруській столиці. Зрадник налагоджує контакти з потенційною новою владою США.
08 січня, 12:27
Світ
Члени угруповання отримували завдання від російських кураторів через Telegram й отримували платню їх виконання.
19.12.2023, 18:23
Кримінал
Одну з учасниць агентурної мережі головного управління генштабу збройних сил росії відправлено до суду. Їй загрожує довічне ув'язнення.
28.11.2023, 11:33
Світ
Антитерористична поліція заарештувала п’ятьох болгар у лютому 2023 року.
11.11.2023, 14:22